Licensed to Alberni Valley Track and Field Club
                                      HY-TEK's Meet Manager 11/05/2015 07:33 PM
                             2015 Bob Dailey Meet                              
                 Port Alberni, BC  - 02/05/2015 to 03/05/2015                  
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 9 Year Olds 60 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
Finals
  1 Kerr, Sydney              06 Oceanside Track                   10.60   NWI  1 
  2 Cooper, Salem             06 Oceanside Track                   10.62   NWI  2 
  3 White, Poppy              06 Cowichan Valley                   10.70   NWI  1 
  4 Lim, Grace                06 Nanaimo Track                     10.85   NWI  2 
  5 Bishop, AJ                06 Oceanside Track                   11.00   NWI  2 
  6 Putz, Katelyn             06 Nanaimo Track                     11.04   NWI  1 
  7 Minfray, Laure            06 Campbell River                    11.07   NWI  1 
  8 Lundman, Annika           06 Nanaimo Track                     12.05   NWI  1 
  9 Croome, Natalie           06 Nanaimo Track                     12.26   NWI  2 
 
Event 2  Girls 10 Year Olds 60 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Waite, Annika             05 Oceanside Track                   10.07   NWI  2 
  2 Work, Meadow              05 Nanaimo Track                     10.35   NWI  1 
  3 Revoy, Kate-Lynn          05 Campbell River                    10.36   NWI  2 
  4 Relova-Clegg, Elisabetta  05 Cowichan Valley                   10.62   NWI  2 
  5 Bishop, Spire             05 Oceanside Track                   10.65   NWI  2 
  6 Viers, Meghan             05 Nanaimo Track                     10.86   NWI  2 
  7 Mesman, Chelsea           05 Victoria Track                   J10.86   NWI  2 
  8 Coley, Ellaina            05 Peninsula Track                   11.09   NWI  1 
  9 Wickman, Rylie            05 Oceanside Track                   11.34   NWI  1 
 10 Brennan, Ushwya           05 Campbell River                    11.65   NWI  2 
 11 Butterworth, Mikayla      05 Oceanside Track                   12.12   NWI  1 
 12 Paugh, Makenna            05 Nanaimo Track                     12.22   NWI  1 
 13 Lacroix, Lauren           05 Cowichan Valley                   12.39   NWI  1 
 
Event 3  Girls 11 Year Olds 60 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Francis-Kuhn, Emma        04 Victoria Track                     9.40   NWI  1 
  2 Butler, Jessica           04 Cowichan Valley                    9.53   NWI  2 
  3 Kerr, Taylor              04 Oceanside Track                    9.59   NWI  2 
  4 Urbanowicz, Sonya         04 Nanaimo Track                      9.73   NWI  1 
  5 Broekhuizen, Jordyn       04 Alberni Valley                     9.95   NWI  2 
  6 McKay, Natalie            04 Cowichan Valley                   10.03   NWI  1 
  7 Orchard, Linden           04 Alberni Valley                    10.19   NWI  1 
  8 Martin, Hannah            04 Cowichan Valley                   10.28   NWI  1 
  9 Blumel, Margo             04 Cowichan Valley                   10.40   NWI  2 
 10 Bartrim, Rebia            04 Peninsula Track                   10.45   NWI  1 
 11 Porter, Madison           04 Cowichan Valley                   10.46   NWI  2 
 12 Banman, Maria             04 Alberni Valley                    10.62   NWI  2 
 13 Cooper, Kokeb             04 Oceanside Track                   10.73   NWI  2 
 14 McIntosh, Elisabeth       04 Oceanside Track                   11.12   NWI  1 
 
Event 4  Boys 9 Year Olds 60 Meter Dash
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Lyle, Rhondé              06 Nanaimo Track                     10.19   NWI 
  2 Shurniak, Kynan           06 Nanaimo Track                     10.53   NWI 
  3 Veasey, Kyle              06 Nanaimo Track                     11.06   NWI 
  4 U-Ming, Kayden            06 Comox Valley                      11.20   NWI 
  5 McKenna, Jordan           06 Alberni Valley                    11.29   NWI 
  6 Larson, Dillan            06 Peninsula Track                   11.30   NWI 
  7 Eidsvik, Kaien            06 Campbell River                    12.09   NWI 
 
Event 5  Boys 10 Year Olds 60 Meter Dash
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Moonsamy, Krescyn         05 Nanaimo Track                      9.57   NWI 
  2 Mayer, Evan               05 Cowichan Valley                    9.75   NWI 
  3 Watson, Cody              05 Nanaimo Track                     10.21   NWI 
  4 Faa, Ryan                 05 Nanaimo Track                     10.26   NWI 
  5 Lay, Tommy                05 Oceanside Track                   10.28   NWI 
  6 Croome, Zachary           05 Nanaimo Track                     10.46   NWI 
  7 Whitney, Jack             05 Cowichan Valley                   10.60   NWI 
  8 Wynans, Dominic           05 Alberni Valley                    10.72   NWI 
  9 Kirkendale, Sean          05 Unattached                        10.83   NWI 
 10 Maher, Evan               05 Cowichan Valley                   10.84   NWI 
 11 Titone, Samuel            05 Cowichan Valley                   10.88   NWI 
 12 Jensen, Dorian            05 Peninsula Track                   11.72   NWI 
 13 Souther, Peter            05 Alberni Valley                    11.94   NWI 
 
Event 6  Boys 11 Year Olds 60 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Henry, Stirling           04 Nanaimo Track                      9.22   NWI  2 
  2 Smid, Shadynn             04 Cowichan Valley                    9.30   NWI  2 
  3 Watson, Jayden            04 Nanaimo Track                      9.66   NWI  2 
  4 Lavery, Luke              04 Nanaimo Track                      9.67   NWI  1 
  5 Lim, Jack                 04 Nanaimo Track                      9.71   NWI  1 
  6 Dailey, Graeme            04 Cowichan Valley                    9.88   NWI  1 
  7 Morrison, Samuel          04 Oceanside Track                    9.92   NWI  2 
  8 Hulton, Will              04 Cowichan Valley                   10.09   NWI  2 
  9 Putz, Jake                04 Nanaimo Track                     10.15   NWI  1 
 10 Horton, Luke              04 Oceanside Track                   10.19   NWI  1 
 11 Veasey, Ryan              04 Nanaimo Track                     10.25   NWI  2 
 12 Berkey, Rowen             04 Campbell River                    10.58   NWI  1 
 13 Burton, Jackson           04 Cowichan Valley                   10.92   NWI  1 
 
Event 7  Girls 9 Year Olds 100 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Cooper, Salem             06 Oceanside Track                   17.61   NWI  2 
  2 Kerr, Sydney              06 Oceanside Track                   17.85   NWI  2 
  3 White, Poppy              06 Cowichan Valley                   18.05   NWI  1 
  4 Minfray, Laure            06 Campbell River                    18.22   NWI  1 
  5 Bishop, AJ                06 Oceanside Track                   18.49   NWI  1 
  6 Putz, Katelyn             06 Nanaimo Track                     18.70   NWI  1 
  7 Lim, Grace                06 Nanaimo Track                     19.87   NWI  2 
  8 Croome, Natalie           06 Nanaimo Track                     20.62   NWI  1 
  9 Lundman, Annika           06 Nanaimo Track                     20.78   NWI  2 
 
Event 8  Girls 10 Year Olds 100 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Waite, Annika             05 Oceanside Track                   16.37   NWI  1 
  2 Work, Meadow              05 Nanaimo Track                     16.67   NWI  1 
  3 Revoy, Kate-Lynn          05 Campbell River                    16.94   NWI  2 
  4 Bishop, Spire             05 Oceanside Track                   17.27   NWI  2 
  5 Relova-Clegg, Elisabetta  05 Cowichan Valley                   17.51   NWI  1 
  6 Coley, Ellaina            05 Peninsula Track                   17.66   NWI  1 
  7 Viers, Meghan             05 Nanaimo Track                     17.90   NWI  2 
  8 Brennan, Ushwya           05 Campbell River                    18.89   NWI  2 
  9 Wickman, Rylie            05 Oceanside Track                   19.37   NWI  2 
 10 Lacroix, Lauren           05 Cowichan Valley                   19.77   NWI  2 
 11 Butterworth, Mikayla      05 Oceanside Track                   20.61   NWI  1 
 12 Paugh, Makenna            05 Nanaimo Track                     21.00   NWI  1 
 
Event 9  Girls 11 Year Olds 100 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Francis-Kuhn, Emma        04 Victoria Track                    15.25   NWI  1 
  2 Kerr, Taylor              04 Oceanside Track                   15.73   NWI  2 
  3 Butler, Jessica           04 Cowichan Valley                   15.98   NWI  2 
  4 Urbanowicz, Sonya         04 Nanaimo Track                     16.14   NWI  1 
  5 Broekhuizen, Jordyn       04 Alberni Valley                    16.59   NWI  2 
  6 McKay, Natalie            04 Cowichan Valley                   16.79   NWI  2 
  7 Porter, Madison           04 Cowichan Valley                   16.85   NWI  1 
  8 Martin, Hannah            04 Cowichan Valley                   16.92   NWI  2 
  9 Orchard, Linden           04 Alberni Valley                    17.02   NWI  1 
 10 Bartrim, Rebia            04 Peninsula Track                   17.27   NWI  1 
 11 Cooper, Kokeb             04 Oceanside Track                   17.82   NWI  1 
 12 Banman, Maria             04 Alberni Valley                    18.11   NWI  2 
 13 McIntosh, Elisabeth       04 Oceanside Track                   18.27   NWI  2 
 
Event 10  Girls 12 Year Olds 100 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Werner, Aisha             03 Cowichan Valley                   14.07   NWI  2 
  2 Dawson, Natalie           03 Cowichan Valley                   14.72   NWI  1 
  3 Nugent, Olivia            03 Victoria Track                    14.73   NWI  2 
  4 Newton, Alexis            03 Peninsula Track                   14.79   NWI  1 
  5 Milne, Emily              03 Campbell River                    15.35   NWI  1 
  6 Scott, Ireland            03 Pacific Athletic                  15.42   NWI  2 
  7 Lundman, Olivia           03 Nanaimo Track                     15.45   NWI  2 
  8 Underhill, Abigayle       03 Campbell River                    15.89   NWI  2 
  9 Paugh, Madison            03 Nanaimo Track                     15.96   NWI  1 
 10 Peterson, Julia           03 Peninsula Track                   16.38   NWI  2 
 11 George, Carmen            03 Peninsula Track                   16.72   NWI  2 
 12 Van Den Bulk, Alexis      03 Peninsula Track                   17.15   NWI  1 
 13 Dailey, Victoria          03 Cowichan Valley                   17.82   NWI  1 
 
Event 11  Girls 13 Year Olds 100 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Bau, Olivia               02 Unattached                        13.86   NWI  2 
  2 Mckean, Kamryn            02 Alberni Valley                    14.75   NWI  1 
  3 Eagar, Mia                02 Cowichan Valley                   14.84   NWI  1 
  4 Revoy, Jessica            02 Campbell River                    14.85   NWI  1 
  5 Kennedy, Angelique        02 Comox Valley                      14.91   NWI  2 
  6 Wulder, Cleo              02 Victoria Track                    15.15   NWI  1 
  7 Bartrim, Rawdia           02 Peninsula Track                   15.37   NWI  2 
  8 Proctor, Lauren           01 Oceanside Track                   15.57   NWI  2 
  9 Jensen, Alyssa            02 Peninsula Track                   15.61   NWI  1 
 10 Chase, Sydney             02 Alberni Valley                    15.92   NWI  2 
 11 Waite, Joanna             02 Oceanside Track                   15.98   NWI  1 
 
Event 12  Girls 14-15 100 Meter Dash
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Pollock, Madelynn         01 Cowichan Valley                   13.31  -0.5 
  2 Anderton, Courtney        01 Nanaimo Track                     13.72  -0.5 
  3 Matthews, Thea            00 Victoria Track                    13.75  -0.5 
  4 Gendall, Danae            01 Cowichan Valley                   13.79  -0.5 
  5 Johnson, Maria            01 Nanaimo Track                     13.88  -0.5 
  6 Smid, Taylynn             00 Cowichan Valley                   14.38  -0.5 
  7 Fiandor, Alicia           00 Club Rapide                       14.39  -0.5 
 
Event 14  Women 16-17 100 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Fashina-Bombala, Hassy    99 Nanaimo Track                     12.59  -1.4  1 
  2 Baines, Chicago           98 Cowichan Valley                   12.67  -1.4  1 
  3 Roy, Denise               99 Cowichan Valley                   12.94   NWI  2 
  4 Abbott, Calli-Ann         98 Powell River                      13.04  -1.4  1 
  5 Heyd, Casey               98 Cowichan Valley                   13.10  -1.4  1 
  6 Gummer, Elizabeth         99 Comox Valley                      13.41  -1.4  1 
  7 Shields-Brown, Mairin     99 Campbell River                    13.67   NWI  2 
  8 Poulson, Emma             98 Nanaimo Track                     13.77   NWI  2 
  9 Irwin, Lara               98 Pacific Athletic                  13.83   NWI  2 
 11 Blyt, Kyra                99 Oceanside Track                   13.88   NWI  2 
 12 Mcfall, Natalie           98 UVIC                              14.00   NWI  2 
 13 Burton, Olivia            99 Cowichan Valley                   14.29  -1.4  1 
 14 Ashcroft, Madison         98 Campbell River                    14.40   NWI  2 
 
Event 14  Women 18-19 100 Meter Dash
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
 10 Thomas, Alex              97 Pacific Athletic                  13.86  -1.4 
 
Event 15  Boys 9 Year Olds 100 Meter Dash
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Lyle, Rhondé              06 Nanaimo Track                     17.56   NWI 
  2 Shurniak, Kynan           06 Nanaimo Track                     17.68   NWI 
  3 McKenna, Jordan           06 Alberni Valley                    18.57   NWI 
  4 Veasey, Kyle              06 Nanaimo Track                     18.60   NWI 
  5 Larson, Dillan            06 Peninsula Track                   18.83   NWI 
  6 Van Wamel, Hannes         06 Cowichan Valley                   20.56   NWI 
 
Event 16  Boys 10 Year Olds 100 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Moonsamy, Krescyn         05 Nanaimo Track                     15.64   NWI  2 
  2 Mayer, Evan               05 Cowichan Valley                   16.16   NWI  1 
  3 Faa, Ryan                 05 Nanaimo Track                     16.78   NWI  2 
  4 Watson, Cody              05 Nanaimo Track                     16.90   NWI  1 
  5 Wynans, Dominic           05 Alberni Valley                    17.28   NWI  2 
  6 Croome, Zachary           05 Nanaimo Track                     17.40   NWI  1 
  7 Whitney, Jack             05 Cowichan Valley                   17.58   NWI  1 
  8 Lay, Tommy                05 Oceanside Track                   17.96   NWI  2 
  9 Titone, Samuel            05 Cowichan Valley                   18.08   NWI  1 
 10 Maher, Evan               05 Cowichan Valley                   18.47   NWI  2 
 11 Souther, Peter            05 Alberni Valley                    19.18   NWI  1 
 12 Jensen, Dorian            05 Peninsula Track                   19.61   NWI  2 
 
Event 17  Boys 11 Year Olds 100 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Henry, Stirling           04 Nanaimo Track                     15.02   NWI  1 
  2 Smid, Shadynn             04 Cowichan Valley                   15.05   NWI  1 
  3 Lavery, Luke              04 Nanaimo Track                     15.50   NWI  2 
  4 Dailey, Graeme            04 Cowichan Valley                   16.09   NWI  2 
  5 Morrison, Samuel          04 Oceanside Track                   16.29   NWI  2 
  6 Lim, Jack                 04 Nanaimo Track                     16.47   NWI  1 
  7 Hulton, Will              04 Cowichan Valley                   16.69   NWI  1 
  8 Veasey, Ryan              04 Nanaimo Track                     16.73   NWI  2 
  9 Berkey, Rowen             04 Campbell River                    16.79   NWI  2 
 10 Horton, Luke              04 Oceanside Track                   16.90   NWI  1 
 
Event 18  Boys 12 Year Olds 100 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Martiniuk, Cameron        03 Nanaimo Track                     14.06   NWI  1 
  2 deValk-Zaiss, Mowat       03 Cowichan Valley                   14.20   NWI  1 
  3 Symington, David          03 Alberni Valley                    14.48   NWI  2 
  4 Rossouw, Ben              03 Cowichan Valley                   14.52   NWI  2 
  5 Brennan, Menoa            03 Campbell River                    14.61   NWI  2 
  6 Wakefield, James          03 Nanaimo Track                     14.89   NWI  2 
  7 Seager, Sam               03 Victoria Track                    15.73   NWI  1 
  8 Kruger, Dylan             03 Cowichan Valley                   15.79   NWI  2 
  9 Baines, Sam               03 Alberni Valley                    15.95   NWI  1 
 10 Coley, Jack               03 Peninsula Track                   16.13   NWI  1 
 11 Dahlstrom, Olin           03 Cowichan Valley                   16.45   NWI  1 
 12 Olsson, Sebastian         03 Peninsula Track                   16.72   NWI  2 
 13 Johnson, Michael          03 Peninsula Track                   18.02   NWI  1 
 14 Marriott, Ryan            03 Alberni Valley                    19.19   NWI  2 
 
Event 19  Boys 13 Year Olds 100 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Loughnane, Conor          02 UVIC                              12.63   NWI  1 
  2 Kaiser, Torren            02 Cowichan Valley                   12.84   NWI  1 
  3 Hall, Fergus              02 Campbell River                    13.66   NWI  1 
  4 Ciarniello, Dean          02 Pacific Athletic                  14.37   NWI  1 
  5 Pacholuk, Emlyn           02 Cowichan Valley                   15.11   NWI  2 
  6 Day, Matthew              02 Cowichan Valley                   15.80   NWI  2 
  7 Brooks, Gustav            02 Alberni Valley                    15.90   NWI  2 
  8 Munro, Tay                02 Cowichan Valley                   16.45   NWI  2 
  9 O'Neill-Moeller, Sean     02 Alberni Valley                    16.67   NWI  2 
 10 Katzberg, Ethan           02 Nanaimo Track                     20.72   NWI  1 
 
Event 20  Boys 14-15 100 Meter Dash
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Stashewsky, Corey         00 Victoria Track                    12.41   NWI 
  2 Toth, Ben                 01 Nanaimo Track                     12.57   NWI 
  3 Furtado, Blake            01 UVIC                              13.26   NWI 
  4 Nahorney, Ty              01 Alberni Valley                    13.50   NWI 
  5 Iversen, Jayden           01 Alberni Valley                    13.76   NWI 
  6 Wynans, Jonah             00 Alberni Valley                    14.20   NWI 
  7 Bowen, Aiden              01 UVIC                              14.25   NWI 
 
Event 22  Men 16-17 100 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Richter, Felix            98 Oceanside Track                   11.17  -1.5  2 
  2 Morrison, Simon           99 Oceanside Track                   12.04  -1.5  3 
  3 O'Neill-Bains, Jesse      99 Pacific Athletic                  12.18  -1.5  2 
  4 Hay, Gregory              99 Campbell River                    12.26  -1.5  3 
  5 Sandri, Isaac             98 Nanaimo Track                     12.29  -1.5  2 
  6 Coell, Tyler              98 Victoria Track                    12.60  -1.5  2 
  7 Ano, Josiah               99 Nanaimo Track                     12.69  -1.5  3 
  8 Speagle, Oliver           99 Alberni Valley                    12.78  -1.5  3 
  9 Vuong, Quang              98 Victoria Track                    12.99  -1.5  2 
 
Event 22  Men 18-19 100 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Taylor, Nicholas          96 UVIC                              11.52  -1.3  1 
  2 Andrews, Charlie          97 Nanaimo Track                     11.99   0.6  4 
  3 Bellerose, Kabir          97 Cowichan Valley                   12.05   0.6  4 
  4 Gundersen, Chase          97 Cowichan Valley                   12.07   0.6  4 
 
Event 22  Men 20-34 100 Meter Dash
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Paleshaty, Chase          91 UVIC                              11.49  -1.3 
 
Event 22  Men 55-59 100 Meter Dash
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Burton, Neil              59 Cowichan Valley                   14.02  -1.3 
 
Event 22  Men 70-74 100 Meter Dash
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Stewart, Mark             44 Unattached                        16.52  -1.3 
 
Event 23  Girls 11 Year Olds 200 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Connorton, Maeve          04 Victoria Track                    30.81   NWI  1 
  2 Butler, Jessica           04 Cowichan Valley                   32.20   NWI  2 
  3 Francis-Kuhn, Emma        04 Victoria Track                    32.79   NWI  1 
  4 Blumel, Margo             04 Cowichan Valley                   33.50   NWI  2 
  5 Broekhuizen, Jordyn       04 Alberni Valley                    34.06   NWI  2 
  6 Kerr, Taylor              04 Oceanside Track                   34.13   NWI  1 
  7 Porter, Madison           04 Cowichan Valley                   34.69   NWI  1 
  8 Martin, Hannah            04 Cowichan Valley                   34.83   NWI  1 
  9 Cooper, Kokeb             04 Oceanside Track                   35.41   NWI  2 
 10 Orchard, Linden           04 Alberni Valley                    35.81   NWI  2 
 11 Bartrim, Rebia            04 Peninsula Track                   35.94   NWI  1 
 12 Banman, Maria             04 Alberni Valley                    37.01   NWI  1 
 13 Hunt, Emily               04 Alberni Valley                    37.58   NWI  2 
 
Event 24  Girls 12 Year Olds 200 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Werner, Aisha             03 Cowichan Valley                   29.52   NWI  2 
  2 Lundman, Olivia           03 Nanaimo Track                     31.11   NWI  1 
  3 Newton, Alexis            03 Peninsula Track                   31.14   NWI  1 
  4 Milne, Emily              03 Campbell River                    31.80   NWI  2 
  5 Dawson, Natalie           03 Cowichan Valley                   31.84   NWI  1 
  6 Nugent, Olivia            03 Victoria Track                    31.99   NWI  2 
  7 Randell-Guy, Lauren       03 Victoria Track                    33.21   NWI  2 
  8 Paugh, Madison            03 Nanaimo Track                     33.28   NWI  1 
  9 Peterson, Julia           03 Peninsula Track                   33.42   NWI  1 
 10 Underhill, Abigayle       03 Campbell River                    33.72   NWI  2 
 11 Scott, Ireland            03 Pacific Athletic                  34.96   NWI  2 
 12 George, Carmen            03 Peninsula Track                   35.39   NWI  2 
 13 Van Den Bulk, Alexis      03 Peninsula Track                   35.88   NWI  1 
 
Event 25  Girls 13 Year Olds 200 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Bau, Olivia               02 Unattached                        28.89   NWI  1 
  2 Mckean, Kamryn            02 Alberni Valley                    30.47   NWI  2 
  3 Kennedy, Angelique        02 Comox Valley                      30.49   NWI  2 
  4 Clarahan, Marley          02 Cowichan Valley                   30.74   NWI  2 
  5 Eagar, Mia                02 Cowichan Valley                   31.40   NWI  2 
  6 Siemens, Julia            02 Unattached                        31.42   NWI  1 
  7 Bartrim, Rawdia           02 Peninsula Track                   31.59   NWI  2 
  8 Chase, Sydney             02 Alberni Valley                    32.54   NWI  2 
  9 Jensen, Alyssa            02 Peninsula Track                   32.63   NWI  1 
 10 Hale, Ella                02 Peninsula Track                   36.00   NWI  1 
 -- Mathew, Sharon            02 Oceanside Track                      DQ   NWI  1 
 
Event 26  Girls 14-15 200 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Pollock, Madelynn         01 Cowichan Valley                   27.67   1.0  2 
  2 Matthews, Thea            00 Victoria Track                    27.68   2.3  1 
  3 Johnson, Maria            01 Nanaimo Track                     27.79   2.3  1 
  4 Matthews, Quinn           00 Victoria Track                    28.93   1.0  2 
  5 Gendall, Danae            01 Cowichan Valley                   29.17   2.3  1 
  6 Smid, Taylynn             00 Cowichan Valley                   29.60   1.0  2 
  7 Ashcroft, Julia           01 Campbell River                    29.95   1.0  2 
  8 Fiandor, Alicia           00 Club Rapide                       30.08   1.0  2 
  9 Hague, Nicole             01 Oceanside Track                   30.48   2.3  1 
 10 Holcombe, Carmen          01 Alberni Valley                    33.57   2.3  1 
 
Event 28  Women 16-17 200 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Baines, Chicago           98 Cowichan Valley                   25.71   1.8  1 
  2 Fashina-Bombala, Hassy    99 Nanaimo Track                     25.80   1.8  1 
  3 Abbott, Calli-Ann         98 Powell River                      26.88   1.8  1 
  4 Gummer, Elizabeth         99 Comox Valley                      27.53   1.0  2 
  5 Reierson, Tekarra         99 Campbell River                    27.59   1.0  2 
  6 Heyd, Casey               98 Cowichan Valley                   27.61   1.8  1 
  7 Shields-Brown, Mairin     99 Campbell River                    28.05   1.8  1 
  8 Irwin, Lara               98 Pacific Athletic                 J28.05   1.8  1 
  9 Mcfall, Natalie           98 UVIC                              28.70   1.8  1 
 10 Burton, Olivia            99 Cowichan Valley                   29.15   1.0  2 
 11 Smith, Mya                99 Unattached                        29.54   1.0  2 
 12 Takach, Tamara            98 Campbell River                    31.26   1.0  2 
 
Event 28  Women 18-19 200 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 May, Kyla                 97 Comox Valley                      27.88   2.0  3 
 
Event 28  Women 60-64 200 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Fossberg, Mette           51 Peninsula Track                   38.28   2.0  4 
 
Event 29  Boys 11 Year Olds 200 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Smid, Shadynn             04 Cowichan Valley                   31.16   NWI  1 
  2 Watson, Jayden            04 Nanaimo Track                     31.25   NWI  1 
  3 Lavery, Luke              04 Nanaimo Track                     31.79   NWI  2 
  4 Putz, Jake                04 Nanaimo Track                     32.40   NWI  1 
  5 Johnson, Gus              04 Nanaimo Track                     33.11   NWI  1 
  6 Morrison, Samuel          04 Oceanside Track                   33.33   NWI  2 
  7 Lim, Jack                 04 Nanaimo Track                     34.90   NWI  2 
  8 Hulton, Will              04 Cowichan Valley                   34.98   NWI  1 
  9 Moore, Cameron            04 Nanaimo Track                     35.02   NWI  2 
 10 Berkey, Rowen             04 Campbell River                    35.34   NWI  1 
 11 Jager, Logan              04 Alberni Valley                    37.27   NWI  2 
 
Event 30  Boys 12 Year Olds 200 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Martiniuk, Cameron        03 Nanaimo Track                     29.55   NWI  1 
  2 deValk-Zaiss, Mowat       03 Cowichan Valley                   29.92   NWI  1 
  3 Wakefield, James          03 Nanaimo Track                     30.29   NWI  2 
  4 Rossouw, Ben              03 Cowichan Valley                   30.58   NWI  2 
  5 Brennan, Menoa            03 Campbell River                    30.89   NWI  2 
  6 Kruger, Dylan             03 Cowichan Valley                   31.67   NWI  1 
  7 Coley, Jack               03 Peninsula Track                   32.79   NWI  1 
  8 Kirkendale, Liam          03 Peninsula Track                   32.82   NWI  1 
  9 Shankar, Marcus           03 Campbell River                    33.30   NWI  2 
 10 Dahlstrom, Olin           03 Cowichan Valley                   33.39   NWI  2 
 11 Seaman, Ryan              03 Nanaimo Track                     33.96   NWI  1 
 12 Olsson, Sebastian         03 Peninsula Track                   34.08   NWI  2 
 13 Seaman, Jake              03 Nanaimo Track                     34.24   NWI  2 
 14 Marriott, Ryan            03 Alberni Valley                    38.03   NWI  1 
 
Event 31  Boys 13 Year Olds 200 Meter Dash
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Loughnane, Conor          02 UVIC                              25.48   NWI 
  2 Kaiser, Torren            02 Cowichan Valley                   26.50   NWI 
  3 Starck-Huhtanen, Blake    02 Cowichan Valley                   29.98   NWI 
  4 Dutton, Charles           02 Peninsula Track                   31.52   NWI 
  5 Brooks, Gustav            02 Alberni Valley                    32.62   NWI 
  6 Hunt, Alex                02 Alberni Valley                    33.78   NWI 
 
Event 32  Boys 14-15 200 Meter Dash
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Sammons, Benjamin         00 UVIC                              24.79  +0.0 
  2 Stashewsky, Corey         00 Victoria Track                    25.55  +0.0 
  3 Toth, Ben                 01 Nanaimo Track                     25.72  +0.0 
  4 Nahorney, Ty              01 Alberni Valley                    27.67  +0.0 
  5 Wynans, Jonah             00 Alberni Valley                    28.37  +0.0 
  6 Iversen, Jayden           01 Alberni Valley                    28.48  +0.0 
  7 Jones, Pierce             01 Cowichan Valley                   29.00  +0.0 
 
Event 34  Men 16-17 200 Meter Dash
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Sandri, Isaac             98 Nanaimo Track                     24.20   2.6 
  2 O'Neill-Bains, Jesse      99 Pacific Athletic                  24.57   2.6 
  3 Coell, Tyler              98 Victoria Track                    24.95   2.6 
  4 Speagle, Oliver           99 Alberni Valley                    25.30   2.6 
  5 Vuong, Quang              98 Victoria Track                    26.39   2.6 
 
Event 34  Men 18-19 200 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Taylor, Nicholas          96 UVIC                              22.61   1.7  3 
  2 Gundersen, Chase          97 Cowichan Valley                   24.45   1.5  2 
 
Event 34  Men 20-34 200 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Paleshaty, Chase          91 UVIC                              22.75   1.7  3 
 
Event 34  Men 45-49 200 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Brennan, James            67 Cowichan Valley                   28.11   2.0  4 
 
Event 34  Men 70-74 200 Meter Dash
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Stewart, Mark             44 Unattached                        33.09   2.0  4 
 
Event 35  Girls 12 Year Olds 300 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Werner, Aisha             03 Cowichan Valley                   50.07   1 
  2 Milne, Emily              03 Campbell River                    53.17   2 
  3 Lundman, Olivia           03 Nanaimo Track                     53.25   2 
  4 Randell-Guy, Lauren       03 Victoria Track                    53.98   1 
  5 Newton, Alexis            03 Peninsula Track                   54.15   2 
  6 Underhill, Abigayle       03 Campbell River                    55.41   1 
  7 Peterson, Julia           03 Peninsula Track                   57.24   1 
  8 Paugh, Madison            03 Nanaimo Track                     58.58   1 
  9 Van Den Bulk, Alexis      03 Peninsula Track                 1:00.40   2 
 
Event 36  Girls 13 Year Olds 300 Meter Dash
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mckean, Kamryn            02 Alberni Valley                    50.13  
  2 Revoy, Jessica            02 Campbell River                    52.04  
 
Event 37  Girls 14-15 300 Meter Dash
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Matthews, Thea            00 Victoria Track                    44.63  
  2 Matthews, Quinn           00 Victoria Track                    45.73  
  3 Ashcroft, Julia           01 Campbell River                    46.48  
 
Event 39  Boys 12 Year Olds 300 Meter Dash
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Rossouw, Ben              03 Cowichan Valley                   48.62  
  2 deValk-Zaiss, Mowat       03 Cowichan Valley                   49.56  
  2 Kruger, Dylan             03 Cowichan Valley                   49.56  
  4 Kirkendale, Liam          03 Peninsula Track                   52.65  
  5 Dahlstrom, Olin           03 Cowichan Valley                   53.40  
  6 Coley, Jack               03 Peninsula Track                   56.16  
 
Event 40  Boys 13 Year Olds 300 Meter Dash
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Loughnane, Conor          02 UVIC                              42.09  
  2 Hall, Fergus              02 Campbell River                    44.47  
  3 Day, Matthew              02 Cowichan Valley                   49.13  
 
Event 41  Boys 14-15 300 Meter Dash
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Sammons, Benjamin         00 UVIC                              39.34  
  2 Toth, Ben                 01 Nanaimo Track                     40.60  
  3 Isnor, Jackson            01 Oceanside Track                   41.05  
  4 Pacholuk, Aidan           00 Cowichan Valley                   43.65  
 
Event 43  Women 16-17 400 Meter Dash
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Gummer, Elizabeth         99 Comox Valley                      58.80  
  2 Reierson, Tekarra         99 Campbell River                  1:01.44  
  3 Burton, Olivia            99 Cowichan Valley                 1:06.17  
  4 Jager, Ayden              99 Alberni Valley                  1:11.80  
 
Event 43  Women 18-19 400 Meter Dash
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Thomas, Alex              97 Pacific Athletic                1:06.54  
 
Event 45  Men 16-17 400 Meter Dash
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  4 Bassett, Yosef            98 Oceanside Track                   56.46  
  6 Coell, Tyler              98 Victoria Track                    59.75  
  7 O'Neill-Bains, Jesse      99 Pacific Athletic                1:00.84  
  8 Seibel, Tristan           99 Cowichan Valley                 1:08.58  
 
Event 45  Men 18-19 400 Meter Dash
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Taylor, Nicholas          96 UVIC                              49.29  
  2 Oxland, Thomas            96 Oceanside Track                   50.61  
  5 Bellerose, Kabir          97 Cowichan Valley                   56.80  
 
Event 45  Men 20-34 400 Meter Dash
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  3 Paleshaty, Chase          91 UVIC                              50.95  
 
Event 46  Men 35-39 400 Meter Dash
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Shurniak, Robert          77 Nanaimo Track                   1:00.61  
 
Event 46  Men 70-74 400 Meter Dash
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Stewart, Mark             44 Unattached                      1:14.49  
 
Event 47  Girls 9 Year Olds 600 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Varga, Amelia             06 Cowichan Valley                 2:20.38  
  2 Bishop, AJ                06 Oceanside Track                 2:21.09  
  3 Cooper, Salem             06 Oceanside Track                 2:25.30  
  4 White, Poppy              06 Cowichan Valley                 2:27.22  
  5 Hall, Victoria            06 Alberni Valley                  2:29.34  
  6 Putz, Katelyn             06 Nanaimo Track                   2:31.07  
  7 Lundman, Annika           06 Nanaimo Track                   2:32.67  
  8 Lim, Grace                06 Nanaimo Track                   2:56.78  
 
Event 48  Girls 10 Year Olds 600 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Waite, Annika             05 Oceanside Track                 2:08.50  
  2 Simmons, Lacie            05 Campbell River                  2:13.69  
  3 Mesman, Chelsea           05 Victoria Track                  2:16.93  
  4 Relova-Clegg, Elisabetta  05 Cowichan Valley                 2:17.70  
  5 Coley, Ellaina            05 Peninsula Track                 2:20.47  
  6 Ince, Amber               05 Cowichan Valley                 2:24.65  
  7 Kirk, Emma                06 Nanaimo Track                   2:24.98  
  8 Wickman, Rylie            05 Oceanside Track                 2:33.83  
  9 Butterworth, Mikayla      05 Oceanside Track                 2:39.46  
 
Event 49  Girls 11 Year Olds 600 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Connorton, Maeve          04 Victoria Track                  2:06.98  
  2 Blumel, Margo             04 Cowichan Valley                 2:12.21  
  3 Butler, Jessica           04 Cowichan Valley                 2:13.84  
  4 Broekhuizen, Jordyn       04 Alberni Valley                  2:14.86  
  5 Porter, Madison           04 Cowichan Valley                 2:15.10  
  6 Cooper, Kokeb             04 Oceanside Track                 2:15.28  
  7 Novak, Jayden             04 Cowichan Valley                 2:17.06  
 
Event 50  Boys 9 Year Olds 600 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Clarahan, Ethan           06 Cowichan Valley                 2:23.06  
  2 Veasey, Kyle              06 Nanaimo Track                   2:23.95  
  3 Larson, Dillan            06 Peninsula Track                 2:24.72  
  4 Eidsvik, Kaien            06 Campbell River                  2:42.19  
 
Event 51  Boys 10 Year Olds 600 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Whitney, Jack             05 Cowichan Valley                 2:08.31  
  2 Kirkendale, Sean          05 Unattached                      2:11.49  
  3 Wynans, Dominic           05 Alberni Valley                  2:11.50  
  4 Mayer, Evan               05 Cowichan Valley                 2:14.24  
  5 Faa, Ryan                 05 Nanaimo Track                   2:14.65  
  6 Croome, Zachary           05 Nanaimo Track                   2:18.95  
  7 Titone, Samuel            05 Cowichan Valley                 2:29.49  
  8 Souther, Peter            05 Alberni Valley                  3:18.46  
 
Event 52  Boys 11 Year Olds 600 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Watson, Jayden            04 Nanaimo Track                   1:53.72  
  2 Johnson, Gus              04 Nanaimo Track                   1:54.29  
  3 Lavery, Luke              04 Nanaimo Track                   2:00.59  
  4 Putz, Jake                04 Nanaimo Track                   2:00.69  
  5 Morrison, Samuel          04 Oceanside Track                 2:06.36  
  6 Lim, Jack                 04 Nanaimo Track                   2:19.65  
  7 Hulton, Will              04 Cowichan Valley                 2:22.05  
 
Event 53  Girls 12 Year Olds 800 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Randell-Guy, Lauren       03 Victoria Track                  2:54.21  
  2 Lundman, Olivia           03 Nanaimo Track                   2:55.27  
  3 Peterson, Julia           03 Peninsula Track                 3:09.72  
  4 Paugh, Madison            03 Nanaimo Track                   3:26.81  
 
Event 54  Girls 13 Year Olds 800 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Dickenson, Karly          02 Nanaimo Track                   2:46.41  
  2 Waite, Joanna             02 Oceanside Track                 2:59.08  
  3 Jensen, Alyssa            02 Peninsula Track                 3:02.49  
  4 Chase, Sydney             02 Alberni Valley                  3:05.95  
 
Event 55  Girls 14-15 800 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Stewart, Hope             00 Nanaimo Track                   2:22.68  
  2 Terpstra, Rhiannon        01 Oceanside Track                 2:44.12  
  3 Duncan, Madelene          00 Oceanside Track                 2:49.21  
  4 Katzberg, Jessica         00 Nanaimo Track                   2:55.21  
  5 Campbell, Circe           01 Alberni Valley                  3:02.85  
 
Event 57  Women 16-17 800 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Takach, Tamara            98 Campbell River                  2:39.70  
  2 Jager, Ayden              99 Alberni Valley                  2:43.44  
  3 Burton, Olivia            99 Cowichan Valley                 2:53.95  
 
Event 57  Women 18-19 800 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Pynn, Jenaya              97 Nanaimo Track                   2:16.93  
 
Event 58  Boys 12 Year Olds 800 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Seaman, Ryan              03 Nanaimo Track                   2:42.74  
  2 Seager, Sam               03 Victoria Track                  2:47.99  
  3 Seaman, Jake              03 Nanaimo Track                   2:48.93  
  4 Shankar, Marcus           03 Campbell River                  2:56.80  
  5 Coley, Jack               03 Peninsula Track                 3:02.87  
  6 Olsson, Sebastian         03 Peninsula Track                 3:17.30  
  7 Johnson, Michael          03 Peninsula Track                 3:23.65  
 
Event 59  Boys 13 Year Olds 800 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Heisterman, Keaton        02 Nanaimo Track                   2:35.37  
  2 Dutton, Charles           02 Peninsula Track                 2:44.33  
  3 Starck-Huhtanen, Blake    02 Cowichan Valley                 2:49.37  
  4 Hunt, Alex                02 Alberni Valley                  3:10.95  
 
Event 60  Boys 14-15 800 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Kaps, Linden              00 Oceanside Track                 2:06.65  
  2 Isnor, Jackson            01 Oceanside Track                 2:12.03  
  3 Barber, Michael           00 Unattached                      2:16.71  
  4 Iversen, Jayden           01 Alberni Valley                  2:34.70  
  5 Pacholuk, Aidan           00 Cowichan Valley                 2:37.38  
 
Event 63  Girls 9 1000 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Cooper, Selam             06 Oceanside Track                 4:09.83  
  2 Lundman, Annika           06 Nanaimo Track                   4:20.45  
  3 Bishop, AJ                06 Oceanside Track                 4:23.65  
  4 Putz, Katelyn             06 Nanaimo Track                   4:25.08  
  5 Lim, Grace                06 Nanaimo Track                   4:42.03  
  6 Croome, Natalie           06 Nanaimo Track                   4:42.86  
 
Event 63  Girls 10 1000 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Waite, Annika             05 Oceanside Track                 3:46.80  
  2 Coley, Ellaina            05 Peninsula Track                 3:58.64  
  3 Wickman, Rylie            05 Oceanside Track                 4:17.31  
  4 Bishop, Spire             05 Oceanside Track                 4:19.22  
  5 Revoy, Kate-Lynn          05 Campbell River                  4:23.15  
  6 Butterworth, Mikayla      05 Oceanside Track                 4:24.07  
 
Event 63  Girls 11 1000 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Connorton, Maeve          04 Victoria Track                  3:42.16  
  2 Blumel, Margo             04 Cowichan Valley                 3:56.64  
  3 Cooper, Kokeb             04 Oceanside Track                 3:59.65  
  4 Hunt, Emily               04 Alberni Valley                  4:04.84  
 
Event 64  Boys 9 1000 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Shurniak, Kynan           06 Nanaimo Track                   4:08.22  
  2 Veasey, Kyle              06 Nanaimo Track                   4:16.70  
  3 Eidsvik, Kaien            06 Campbell River                  4:47.68  
  4 Van Wamel, Hannes         06 Cowichan Valley                 5:03.56  
 
Event 64  Boys 10 1000 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Whitney, Jack             05 Cowichan Valley                 3:47.20  
  2 Mayer, Evan               05 Cowichan Valley                 3:48.58  
  3 Faa, Ryan                 05 Nanaimo Track                   3:53.46  
  4 Croome, Zachary           05 Nanaimo Track                   3:53.54  
  5 Titone, Samuel            05 Cowichan Valley                 4:11.29  
 
Event 64  Boys 11 1000 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Watson, Jayden            04 Nanaimo Track                   3:27.69  
  2 Putz, Jake                04 Nanaimo Track                   3:33.80  
  3 Lavery, Luke              04 Nanaimo Track                   3:35.24  
  4 Horton, Luke              04 Oceanside Track                 3:46.70  
  5 Morrison, Samuel          04 Oceanside Track                 3:54.74  
  6 Lim, Jack                 04 Nanaimo Track                   3:59.45  
 
Event 65  Girls 12 1200 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  3 Lundman, Olivia           03 Nanaimo Track                   4:31.92  
  4 Peterson, Julia           03 Peninsula Track                 4:46.37  
  8 Hawkins, Brynn            03 Campbell River                  5:31.23  
 
Event 65  Girls 13 1200 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Dickenson, Karly          02 Nanaimo Track                   4:15.01  
  2 Wulder, Cleo              02 Victoria Track                  4:21.85  
  5 Waite, Joanna             02 Oceanside Track                 4:52.56  
  6 White, Lavendar           02 Cowichan Valley                 5:19.60  
  7 Hale, Ella                02 Peninsula Track                 5:23.28  
 
Event 66  Girls 14-15 1200 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Stewart, Hope             00 Nanaimo Track                   3:57.51  
  2 Gilkin, Joelle            00 Campbell River                  4:16.60  
  3 Duncan, Madelene          00 Oceanside Track                 4:32.51  
  4 Terpstra, Rhiannon        01 Oceanside Track                 4:35.31  
 
Event 67  Boys 12 1200 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Seager, Sam               03 Victoria Track                  4:22.85  
  2 Coley, Jack               03 Peninsula Track                 4:34.28  
  3 McKean, Jackson           03 Alberni Valley                  4:39.95  
  4 Olsson, Sebastian         03 Peninsula Track                 4:46.95  
 
Event 67  Boys 13 1200 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Day, Matthew              02 Cowichan Valley                 4:13.92  
  2 Dutton, Charles           02 Peninsula Track                 4:16.32  
  3 Munro, Tay                02 Cowichan Valley                 4:25.35  
  4 Hunt, Alex                02 Alberni Valley                  4:53.51  
  5 Bramley, Drew             02 Nanaimo Track                   4:54.59  
 
Event 68  Boys 14-15 1200 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Kaps, Linden              00 Oceanside Track                 3:34.60  
  2 Robertson, Joseph         00 UVIC                            3:52.10  
  3 Wynans, Jonah             00 Alberni Valley                  3:55.48  
  4 Iversen, Jayden           01 Alberni Valley                  4:02.23  
 
Event 69  Women 16-17 1500 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mousseau, Alyssa          98 Nanaimo Track                   4:36.20  
  2 Morris, Amy               98 Nanaimo Track                   4:53.94  
  3 Hill, Olivia              99 Campbell River                  5:09.32  
  4 Rainboth, Emma            98 Oceanside Track                 5:09.44  
  5 Jager, Ayden              99 Alberni Valley                  5:55.73  
  6 Massee, Callie Ann        99 River City Elite                6:03.53  
 
Event 69  Women 18-19 1500 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 White, Belle              97 Cowichan Valley                 6:09.97  
 
Event 73  Women 16-17 3000 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Morris, Amy               98 Nanaimo Track                  11:04.37  
  2 Jager, Ayden              99 Alberni Valley                 12:43.41  
 
Event 94  Boys 14-15 1500 Meter Steeplechase 30" NO WATER
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Wynans, Jonah             00 Alberni Valley                  5:26.22  
  2 Iversen, Jayden           01 Alberni Valley                  5:38.14  
  3 Minfray, Antoine          01 Campbell River                  5:40.60  
 
Event 95  Women 16-17 2000 Meter Steeplechase 30"
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Hill, Olivia              99 Campbell River                  8:18.05  
 
Event 95  Women 18-19 2000 Meter Steeplechase 30"
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Williams, Joanna          97 CR Christian                    7:44.62  
  2 White, Belle              97 Cowichan Valley                 9:39.02  
 
Event 97  Men 16-17 2000 Meter Steeplechase 36"
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Williamson, Jordan        99 Campbell River                  8:01.92  
 
Event 101  Girls 9 Year Olds 60 Meter Hurdles 6 x 21"
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Cooper, Salem             06 Oceanside Track                   12.94   NWI 
  2 Putz, Katelyn             06 Nanaimo Track                     13.12   NWI 
  3 Kerr, Sydney              06 Oceanside Track                   14.69   NWI 
  4 Hall, Victoria            06 Alberni Valley                    14.84   NWI 
  5 Croome, Natalie           06 Nanaimo Track                     17.37   NWI 
  6 Lundman, Annika           06 Nanaimo Track                     19.31   NWI 
 
Event 102  Girls 10 Year Olds 60 Meter Hurdles 6 x 24"
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Simmons, Lacie            05 Campbell River                    12.50   NWI  1 
  2 Kirk, Emma                06 Nanaimo Track                     12.92   NWI  2 
  3 Coley, Ellaina            05 Peninsula Track                   13.20   NWI  1 
  4 Mesman, Chelsea           05 Victoria Track                    14.06   NWI  2 
  5 Wickman, Rylie            05 Oceanside Track                   14.84   NWI  1 
  6 Paugh, Makenna            05 Nanaimo Track                     16.38   NWI  1 
  7 Brennan, Ushwya           05 Campbell River                    16.45   NWI  2 
  8 Butterworth, Mikayla      05 Oceanside Track                   16.59   NWI  2 
 
Event 103  Girls 11 Year Olds 60 Meter Hurdles 6 x 24"
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Butler, Jessica           04 Cowichan Valley                   11.89   NWI  2 
  2 Broekhuizen, Jordyn       04 Alberni Valley                    11.90   NWI  1 
  3 Porter, Madison           04 Cowichan Valley                   12.24   NWI  1 
  4 Cooper, Kokeb             04 Oceanside Track                   12.32   NWI  1 
  5 Connorton, Maeve          04 Victoria Track                    12.35   NWI  3 
  6 Hall, Bella               04 Alberni Valley                    12.50   NWI  3 
  7 Kerr, Taylor              04 Oceanside Track                   13.19   NWI  2 
  8 Blumel, Margo             04 Cowichan Valley                   13.31   NWI  2 
  9 Martin, Hannah            04 Cowichan Valley                   13.61   NWI  3 
 10 Francis-Kuhn, Emma        04 Victoria Track                    13.89   NWI  2 
 11 Orchard, Linden           04 Alberni Valley                    13.92   NWI  2 
 12 Hunt, Emily               04 Alberni Valley                    14.06   NWI  3 
 13 Works, Katherine          04 Victoria Track                    14.98   NWI  1 
 14 Trepke, Evelyn            04 Nanaimo Track                     15.33   NWI  1 
 15 McKay, Natalie            04 Cowichan Valley                   16.10   NWI  3 
 
Event 104  Boys 9 Year Olds 60 Meter Hurdles 6 x 21"
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Lyle, Rhondé              06 Nanaimo Track                     13.18   NWI 
  2 Clarahan, Ethan           06 Cowichan Valley                   13.61   NWI 
  3 Veasey, Kyle              06 Nanaimo Track                     13.68   NWI 
 
Event 105  Boys 10 Year Olds 60 Meter Hurdles 6 x 24"
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Mayer, Evan               05 Cowichan Valley                   12.54   NWI  1 
  2 Whitney, Jack             05 Cowichan Valley                   13.18   NWI  2 
  3 Titone, Samuel            05 Cowichan Valley                   13.54   NWI  2 
  4 Faa, Ryan                 05 Nanaimo Track                     13.65   NWI  2 
  5 Watson, Cody              05 Nanaimo Track                     13.84   NWI  1 
  6 Croome, Zachary           05 Nanaimo Track                     13.87   NWI  2 
  7 Souther, Peter            05 Alberni Valley                    14.48   NWI  1 
  8 Jensen, Dorian            05 Peninsula Track                   15.41   NWI  1 
 
Event 106  Boys 11 Year Olds 60 Meter Hurdles 6 x 24"
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Smid, Shadynn             04 Cowichan Valley                   11.14   NWI  1 
  2 Watson, Jayden            04 Nanaimo Track                     11.15   NWI  2 
  3 Putz, Jake                04 Nanaimo Track                     12.00   NWI  2 
  4 Lavery, Luke              04 Nanaimo Track                     12.51   NWI  1 
  5 Dailey, Graeme            04 Cowichan Valley                   13.04   NWI  2 
  6 Berkey, Rowen             04 Campbell River                    13.25   NWI  1 
  7 Jager, Logan              04 Alberni Valley                    14.03   NWI  2 
  8 Veasey, Ryan              04 Nanaimo Track                     14.06   NWI  1 
  9 Iversen, Brenden          04 Alberni Valley                    14.10   NWI  1 
 
Event 107  Girls 12 Year Olds 80 Meter Hurdles 8 x 27"
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Nugent, Olivia            03 Victoria Track                    15.62   NWI  1 
  2 Randell-Guy, Lauren       03 Victoria Track                    15.65   NWI  2 
  3 Dawson, Natalie           03 Cowichan Valley                   15.77   NWI  2 
  4 Werner, Aisha             03 Cowichan Valley                   16.03   NWI  1 
  5 Scott, Ireland            03 Pacific Athletic                  16.47   NWI  2 
  6 Lundman, Olivia           03 Nanaimo Track                     16.82   NWI  1 
  7 Paugh, Madison            03 Nanaimo Track                     17.21   NWI  1 
  8 Van Den Bulk, Alexis      03 Peninsula Track                   17.59   NWI  1 
  9 Underhill, Abigayle       03 Campbell River                    18.00   NWI  2 
 10 George, Carmen            03 Peninsula Track                   18.20   NWI  2 
 11 Milne, Emily              03 Campbell River                    18.88   NWI  1 
 12 Newton, Alexis            03 Peninsula Track                   18.90   NWI  2 
 13 Dailey, Victoria          03 Cowichan Valley                   19.61   NWI  1 
 14 Vuong, Linh               03 Victoria Track                    36.50   NWI  2 
 
Event 108  Girls 13 Year Olds 80 Meter Hurdles 8 x 30"
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Kennedy, Angelique        02 Comox Valley                      15.80   NWI  2 
  2 Mitchell, Makayla         02 Nanaimo Track                     15.94   NWI  2 
  3 Eagar, Mia                02 Cowichan Valley                   16.64   NWI  2 
  4 Mckean, Kamryn            02 Alberni Valley                    16.70   NWI  1 
  5 Chase, Sydney             02 Alberni Valley                    17.03   NWI  2 
  6 Bartrim, Rawdia           02 Peninsula Track                   17.46   NWI  1 
  7 Clarahan, Marley          02 Cowichan Valley                   17.59   NWI  1 
  8 Mathew, Sharon            02 Oceanside Track                   20.34   NWI  1 
  9 Bartrim, Rebia            04 Peninsula Track                   31.34   NWI  3 
 
Event 109  Girls 14-15 80 Meter Hurdles 8 x 30"
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Pollock, Madelynn         01 Cowichan Valley                   13.67   NWI 
  2 Gendall, Danae            01 Cowichan Valley                   16.70   NWI 
  3 Holcombe, Carmen          01 Alberni Valley                    17.78   NWI 
  4 Williams, Destanie        01 Comox Valley                      18.58   NWI 
 
Event 111  Boys 12 Year Olds 80 Meter Hurdles 8 x 27"
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Martiniuk, Cameron        03 Nanaimo Track                     14.15   NWI  2 
  2 Symington, David          03 Alberni Valley                    14.42   NWI  2 
  3 Shankar, Marcus           03 Campbell River                    14.51   NWI  2 
  4 Wynans, Samuel            03 Alberni Valley                    14.85   NWI  1 
  5 Seager, Liam              03 Victoria Track                    14.88   NWI  1 
  6 Brennan, Menoa            03 Campbell River                    15.58   NWI  1 
  7 Seager, Sam               03 Victoria Track                    16.75   NWI  1 
  8 Coley, Jack               03 Peninsula Track                   16.94   NWI  2 
  9 McKean, Jackson           03 Alberni Valley                    16.98   NWI  2 
 10 Johnson, Michael          03 Peninsula Track                   19.37   NWI  1 
 
Event 113  Boys 14-15 100 Meter Hurdles 10 x 33"
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Sammons, Benjamin         00 UVIC                              14.85   NWI 
  2 Boar, Dominic             00 Nanaimo Track                     16.23   NWI 
 
Event 115  Women 16-17 100 Meter Hurdles 10 x 30"
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Abbott, Calli-Ann         98 Powell River                      14.84   NWI 
 -- Baines, Chicago           98 Cowichan Valley                     DNF   NWI 
 
Event 117  Men 16-17 110 Meter Hurdles 10 x 36"
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Vuong, Quang              98 Victoria Track                    22.55   NWI 
 
Event 120  Girls 12 Year Olds 200 Meter Hurdles 5 x 24"
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Werner, Aisha             03 Cowichan Valley                   32.65   1.4  2 
  2 Dawson, Natalie           03 Cowichan Valley                   34.24   NWI  1 
  3 Lundman, Olivia           03 Nanaimo Track                     34.34   1.4  2 
  4 Randell-Guy, Lauren       03 Victoria Track                    35.12   NWI  1 
  5 Newton, Alexis            03 Peninsula Track                   36.23   NWI  1 
  6 Paugh, Madison            03 Nanaimo Track                     36.82   NWI  1 
  7 Peterson, Julia           03 Peninsula Track                   37.35   1.4  2 
  8 Underhill, Abigayle       03 Campbell River                    38.05   1.4  2 
  9 George, Carmen            03 Peninsula Track                   38.74   1.4  2 
 10 Van Den Bulk, Alexis      03 Peninsula Track                   39.10   NWI  1 
 
Event 121  Girls 13 Year Olds 200 Meter Hurdles 5 x 27"
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Kennedy, Angelique        02 Comox Valley                      33.76   NWI 
  2 Wulder, Cleo              02 Victoria Track                    33.83   NWI 
  3 Bartrim, Rawdia           02 Peninsula Track                   34.15   NWI 
  4 Mckean, Kamryn            02 Alberni Valley                    34.19   NWI 
  5 Eagar, Mia                02 Cowichan Valley                   34.68   NWI 
  6 Chase, Sydney             02 Alberni Valley                    35.72   NWI 
  7 Clarahan, Marley          02 Cowichan Valley                   38.58   NWI 
 
Event 122  Boys 12 Year Olds 200 Meter Hurdles 5 x 24"
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Rossouw, Ben              03 Cowichan Valley                   31.00   NWI 
  2 Seager, Liam              03 Victoria Track                    33.00   NWI 
  3 Kruger, Dylan             03 Cowichan Valley                   33.20   NWI 
  4 Seager, Sam               03 Victoria Track                    34.60   NWI 
  5 Kirkendale, Liam          03 Peninsula Track                   35.20   NWI 
  6 Coley, Jack               03 Peninsula Track                   36.00   NWI 
  7 Dahlstrom, Olin           03 Cowichan Valley                   36.50   NWI 
  8 Olsson, Sebastian         03 Peninsula Track                   37.00   NWI 
 
Event 123  Boys 13 Year Olds 200 Meter Hurdles 5 x 27"
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Day, Matthew              02 Cowichan Valley                   33.12   1.3 
  2 Starck-Huhtanen, Blake    02 Cowichan Valley                   34.36   1.3 
 
Event 124  Girls 14-15 200 Meter Hurdles 5 x 30"
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Pollock, Madelynn         01 Cowichan Valley                   30.69  -0.3 
  2 Johnson, Maria            01 Nanaimo Track                     32.14  -0.3 
  3 Matthews, Quinn           00 Victoria Track                    32.75  -0.3 
 
Event 126  Boys 14-15 200 Meter Hurdles 5 x 30"
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Sammons, Benjamin         00 UVIC                              28.01  -0.3 
  2 Minfray, Antoine          01 Campbell River                    32.48  -0.3 
 
Event 130  Women 18-19 400 Meter Hurdles 10 x 30"
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Bains, Chicago            98 Cowichan Valley                 1:05.70  
  2 Reierson, Tekarra         99 Campbell River                  1:07.64  
  3 Thomas, Alex              97 Pacific Athletic                1:15.27  
 
Event 132  Men 18-19 400 Meter Hurdles 10 x 36"
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Bellerose, Kabir          97 Cowichan Valley                 1:01.44  
 
Event 134  Girls 9 Year Olds High Jump
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Cooper, Salem             06 Oceanside Track                   1.05m  
  2 White, Poppy              06 Cowichan Valley                   0.90m  
  2 Putz, Katelyn             06 Nanaimo Track                     0.90m  
  4 Lundman, Annika           06 Nanaimo Track                     0.85m  
 -- Croome, Natalie           06 Nanaimo Track                        NH  
 -- Lim, Grace                06 Nanaimo Track                        NH  
 
Event 135  Girls 10 Year Olds High Jump
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Waite, Annika             05 Oceanside Track                   1.05m  
  2 Mesman, Chelsea           05 Victoria Track                    1.00m  
  3 Work, Meadow              05 Nanaimo Track                    J1.00m  
  4 Revoy, Kate-Lynn          05 Campbell River                    0.95m  
  5 Wickman, Rylie            05 Oceanside Track                  J0.95m  
  6 Relova-Clegg, Elisabetta  05 Cowichan Valley                   0.90m  
  6 Paugh, Makenna            05 Nanaimo Track                     0.90m  
 -- Butterworth, Mikayla      05 Oceanside Track                      NH  
 -- Lacroix, Lauren           05 Cowichan Valley                      NH  
 
Event 136  Girls 11 Year Olds High Jump
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Blumel, Margo             04 Cowichan Valley                   1.10m  
  1 Cooper, Kokeb             04 Oceanside Track                   1.10m  
  3 Porter, Madison           04 Cowichan Valley                  J1.10m  
  4 Broekhuizen, Jordyn       04 Alberni Valley                   J1.10m  
  5 Banman, Maria             04 Alberni Valley                   J1.10m  
  6 Kerr, Taylor              04 Oceanside Track                   1.05m  
  7 Bartrim, Rebia            04 Peninsula Track                   1.00m  
  8 Connorton, Maeve          04 Victoria Track                   J1.00m  
 -- Butler, Jessica           04 Cowichan Valley                      NH  
 
Event 137  Girls 12 Year Olds High Jump
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Peterson, Julia           03 Peninsula Track                   1.25m  
  2 Paugh, Madison            03 Nanaimo Track                    J1.25m  
  3 Nugent, Olivia            03 Victoria Track                   J1.25m  
  4 Lundman, Olivia           03 Nanaimo Track                     1.20m  
  4 Randell-Guy, Lauren       03 Victoria Track                    1.20m  
 -- Scott, Ireland            03 Pacific Athletic                     NH  
 -- Dailey, Victoria          03 Cowichan Valley                      NH  
 
Event 138  Girls 13 Year Olds High Jump
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mitchell, Makayla         02 Nanaimo Track                     1.25m  
  2 Kennedy, Angelique        02 Comox Valley                     J1.25m  
  3 Waite, Joanna             02 Oceanside Track                   1.20m  
  4 Turner-Davis, Zoe         02 Victoria Track                   J1.20m  
  5 Bartrim, Rawdia           02 Peninsula Track                   1.15m  
 -- Hale, Ella                02 Peninsula Track                      NH  
 
Event 139  Girls 14-15 High Jump
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Williams, Destanie        01 Comox Valley                      1.35m  
  1 Frederiksen, Gwyneth      01 Unattached                        1.35m  
  3 Matthews, Quinn           00 Victoria Track                   J1.35m  
  4 Speagle, Madilyn          01 Alberni Valley                    1.25m  
 -- Vanderlee, Megan          01 Alberni Valley                       NH  
 
Event 141  Women 16-17 High Jump
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Gummer, Elizabeth         99 Comox Valley                      1.45m  
  2 Irwin, Lara               98 Pacific Athletic                  1.40m  
  3 Abbott, Calli-Ann         98 Powell River                     J1.40m  
 
Event 142  Boys 9 Year Olds High Jump
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Lyle, Rhondé              06 Nanaimo Track                     1.00m  
  2 Larson, Dillan            06 Peninsula Track                   0.90m  
  3 McKenna, Jordan           06 Alberni Valley                   J0.90m  
  4 Clarahan, Ethan           06 Cowichan Valley                   0.85m  
  5 Veasey, Kyle              06 Nanaimo Track                     0.80m  
 
Event 143  Boys 10 Year Olds High Jump
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Wynans, Dominic           05 Alberni Valley                    1.09m  
  2 Titone, Samuel            05 Cowichan Valley                   1.00m  
  3 Whitney, Jack             05 Cowichan Valley                  J1.00m  
  4 Mayer, Evan               05 Cowichan Valley                  J1.00m  
  5 Croome, Zachary           05 Nanaimo Track                     0.95m  
 -- Souther, Peter            05 Alberni Valley                       NH  
 -- Watson, Cody              05 Nanaimo Track                        NH  
 
Event 144  Boys 11 Year Olds High Jump
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Smid, Shadynn             04 Cowichan Valley                   1.20m  
  2 Putz, Jake                04 Nanaimo Track                     1.15m  
  3 Watson, Jayden            04 Nanaimo Track                    J1.15m  
  4 Lavery, Luke              04 Nanaimo Track                     1.10m  
  5 Veasey, Ryan              04 Nanaimo Track                     1.05m  
 -- Morrison, Samuel          04 Oceanside Track                      NH  
 
Event 145  Boys 12 Year Olds High Jump
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Rossouw, Ben              03 Cowichan Valley                   1.40m  
  2 Kruger, Dylan             03 Cowichan Valley                   1.35m  
  3 Seager, Liam              03 Victoria Track                   J1.35m  
  4 Kirkendale, Liam          03 Peninsula Track                  J1.35m  
  5 Martiniuk, Cameron        03 Nanaimo Track                     1.25m  
  6 Symington, David          03 Alberni Valley                   J1.25m  
  7 Shankar, Marcus           03 Campbell River                    1.20m  
  8 Seaman, Jake              03 Nanaimo Track                     1.15m  
  8 Coley, Jack               03 Peninsula Track                   1.15m  
 10 Seager, Sam               03 Victoria Track                   J1.15m  
 10 Brennan, Menoa            03 Campbell River                   J1.15m  
 12 Baines, Samuel            03 Alberni Valley                    1.10m  
 13 Olsson, Sebastian         03 Peninsula Track                  J1.10m  
 14 Dahlstrom, Olin           03 Cowichan Valley                  J1.10m  
 14 McKean, Jackson           03 Alberni Valley                   J1.10m  
 
Event 146  Boys 13 Year Olds High Jump
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Katzberg, Ethan           02 Nanaimo Track                     1.54m  
  2 Heisterman, Keaton        02 Nanaimo Track                     1.45m  
 -- Brooks, Gustav            02 Alberni Valley                       NH  
 -- O'Neill-Moeller, Sean     02 Alberni Valley                       NH  
 -- Day, Matthew              02 Cowichan Valley                      NH  
 
Event 147  Boys 14-15 High Jump
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Griffiths, Sion           00 Cowichan Valley                   1.45m  
  2 Iversen, Jayden           01 Alberni Valley                    1.40m  
 
Event 149  Men 16-17 High Jump
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Williams, Ben             98 Cowichan Valley                   1.75m  
 
Event 149  Men 45-49 High Jump
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Brennan, James            67 Cowichan Valley                   1.45m  
 
Event 149  Men 75-79 High Jump
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 East, Les                 39 Peninsula Track                   1.10m  
 
Event 150  Girls 9 Year Olds Long Jump
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Varga, Amelia             06 Cowichan Valley                   2.90m   NWI 
  2 Cooper, Salem             06 Oceanside Track                   2.82m   NWI 
  3 Hall, Victoria            06 Alberni Valley                    2.51m   NWI 
  4 White, Poppy              06 Cowichan Valley                   2.50m   NWI 
  5 Lim, Grace                06 Nanaimo Track                     2.46m   NWI 
  6 Lundman, Annika           06 Nanaimo Track                     2.42m   NWI 
  7 Bishop, AJ                06 Oceanside Track                   2.37m   NWI 
  8 Lauzon, Cayle             06 Cowichan Valley                   2.24m   NWI 
  9 Putz, Katelyn             06 Nanaimo Track                     2.15m   NWI 
 10 Kerr, Sydney              06 Oceanside Track                   1.87m   NWI 
 11 Croome, Natalie           06 Nanaimo Track                     1.72m   NWI 
 12 Drummond, Kaelyn          06 Peninsula Track                   1.65m   NWI 
 
Event 151  Girls 10 Year Olds Long Jump
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Mesman, Chelsea           05 Victoria Track                    3.20m   NWI 
  2 Ince, Amber               05 Cowichan Valley                   2.88m   NWI 
  3 Kirk, Emma                06 Nanaimo Track                     2.84m   NWI 
  4 Wickman, Rylie            05 Oceanside Track                   2.67m   NWI 
  5 Viers, Meghan             05 Nanaimo Track                     2.58m   NWI 
  5 Coley, Ellaina            05 Peninsula Track                   2.58m   NWI 
  7 Relova-Clegg, Elisabetta  05 Cowichan Valley                   2.56m   NWI 
  8 Simmons, Lacie            05 Campbell River                    2.51m   NWI 
  9 Paugh, Makenna            05 Nanaimo Track                     2.21m   NWI 
 10 Lacroix, Lauren           05 Cowichan Valley                   2.19m   NWI 
 11 Butterworth, Mikayla      05 Oceanside Track                   2.13m   NWI 
 12 Brennan, Ushwya           05 Campbell River                    1.82m   NWI 
 
Event 152  Girls 11 Year Olds Long Jump
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Butler, Jessica           04 Cowichan Valley                   3.26m   NWI 
  2 Broekhuizen, Jordyn       04 Alberni Valley                    3.23m   NWI 
  3 Hall, Bella               04 Alberni Valley                    3.12m   NWI 
  4 Francis-Kuhn, Emma        04 Victoria Track                    3.11m   NWI 
  5 Connorton, Maeve          04 Victoria Track                    3.10m   NWI 
  6 Cooper, Kokeb             04 Oceanside Track                   2.95m   NWI 
  7 Martin, Hannah            04 Cowichan Valley                   2.88m   NWI 
  8 Novak, Jayden             04 Cowichan Valley                   2.76m   NWI 
  9 Blumel, Margo             04 Cowichan Valley                   2.73m   NWI 
 10 Kerr, Taylor              04 Oceanside Track                   2.71m   NWI 
 11 Porter, Madison           04 Cowichan Valley                   2.64m   NWI 
 12 Works, Katherine          04 Victoria Track                    2.50m   NWI 
 13 McIntosh, Elisabeth       04 Oceanside Track                   2.46m   NWI 
 14 Trepke, Evelyn            04 Nanaimo Track                     2.28m   NWI 
 
Event 153  Girls 12 Year Olds Long Jump
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Paugh, Madison            03 Nanaimo Track                     3.66m   NWI 
  2 Nugent, Olivia            03 Victoria Track                    3.64m   NWI 
  3 Dawson, Natalie           03 Cowichan Valley                   3.56m   NWI 
  4 Lundman, Olivia           03 Nanaimo Track                     3.55m   NWI 
  5 Peterson, Julia           03 Peninsula Track                   3.54m   NWI 
  6 Milne, Emily              03 Campbell River                    3.36m   NWI 
  7 Scott, Ireland            03 Pacific Athletic                  3.34m   NWI 
  8 Randell-Guy, Lauren       03 Victoria Track                    3.29m   NWI 
  9 George, Carmen            03 Peninsula Track                   3.10m   NWI 
 10 Harris, Victoria          03 Cowichan Valley                   3.09m   NWI 
 11 Newton, Alexis            03 Peninsula Track                   3.03m   NWI 
 12 Van Den Bulk, Alexis      03 Peninsula Track                   2.81m   NWI 
 13 Dailey, Victoria          03 Cowichan Valley                   2.64m   NWI 
 14 Underhill, Abigayle       03 Campbell River                    2.61m   NWI 
 15 Vuong, Linh               03 Victoria Track                    2.11m   NWI 
 
Event 154  Girls 13 Year Olds Long Jump
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Mitchell, Makayla         02 Nanaimo Track                     3.99m   NWI 
  2 Mckean, Kamryn            02 Alberni Valley                    3.90m   NWI 
  3 Bau, Olivia               02 Unattached                        3.88m   NWI 
  4 Kennedy, Angelique        02 Comox Valley                      3.58m   NWI 
  5 Works, Kelsey             02 Victoria Track                   J3.58m   NWI 
  6 Bartrim, Rawdia           02 Peninsula Track                   3.52m   NWI 
  7 Turner-Davis, Zoe         02 Victoria Track                    3.51m   NWI 
  8 Clarahan, Marley          02 Cowichan Valley                   3.32m   NWI 
  8 Chase, Sydney             02 Alberni Valley                    3.32m   NWI 
 10 Morrison, Kate            02 Oceanside Track                   2.94m   NWI 
 11 Siemens, Julia            02 Unattached                        2.90m   NWI 
 -- Mathew, Sharon            02 Oceanside Track                      ND   NWI 
 
Event 155  Girls 14-15 Long Jump
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Matthews, Thea            00 Victoria Track                    4.64m   NWI 
  2 Pollock, Madelynn         01 Cowichan Valley                   4.58m   NWI 
  3 Gendall, Danae            01 Cowichan Valley                   4.05m   NWI 
  4 Williams, Destanie        01 Comox Valley                     J4.05m   NWI 
  5 Hague, Nicole             01 Oceanside Track                   3.82m   NWI 
  6 Hunter, Ali               01 Nanaimo Track                     3.75m   NWI 
  7 Fiandor, Alicia           00 Club Rapide                       3.70m   NWI 
  8 Watson, Kaitlyn           01 Nanaimo Track                     3.11m   NWI 
 
Event 157  Women 16-17 Long Jump
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Abbott, Calli-Ann         98 Powell River                      4.96m  -0.6 
  2 Fashina-Bombala, Hassy    99 Nanaimo Track                     4.88m  -3.7 
  3 Shields-Brown, Mairin     99 Campbell River                    4.70m  -0.5 
  4 Smith, Mya                99 Alberni Valley                    4.49m  -1.3 
  5 Heyd, Casey               98 Cowichan Valley                   4.16m  -0.5 
  6 Irwin, Lara               98 Pacific Athletic                  4.06m  -3.2 
  7 Poulson, Emma             98 Nanaimo Track                     4.01m  -3.0 
  8 Mudie, Heather            99 Campbell River                    3.67m  -2.0 
  9 Teufel, Callista          98 CR Christian                      2.93m  -0.3 
 
Event 158  Boys 9 Year Olds Long Jump
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 McKenna, Jordan           06 Alberni Valley                    2.51m   NWI 
  2 Lyle, Rhondé              06 Nanaimo Track                     2.48m   NWI 
  3 Larson, Dillan            06 Peninsula Track                   2.46m   NWI 
  4 Shurniak, Kynan           06 Nanaimo Track                     2.40m   NWI 
  5 U-Ming, Kayden            06 Comox Valley                      2.36m   NWI 
  6 Veasey, Kyle              06 Nanaimo Track                     2.33m   NWI 
  7 Van Wamel, Hannes         06 Cowichan Valley                   2.19m   NWI 
 
Event 159  Boys 10 Year Olds Long Jump
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Moonsamy, Krescyn         05 Nanaimo Track                     3.45m   NWI 
  2 Mayer, Evan               05 Cowichan Valley                   2.92m   NWI 
  3 Wynans, Dominic           05 Alberni Valley                    2.85m   NWI 
  4 Lay, Tommy                05 Oceanside Track                   2.82m   NWI 
  5 Watson, Cody              05 Nanaimo Track                     2.78m   NWI 
  6 Kirkendale, Sean          05 Unattached                        2.64m   NWI 
  7 Croome, Zachary           05 Nanaimo Track                     2.58m   NWI 
  8 Titone, Samuel            05 Cowichan Valley                   2.43m   NWI 
  9 Whitney, Jack             05 Cowichan Valley                   2.40m   NWI 
 10 Jensen, Dorian            05 Peninsula Track                   2.38m   NWI 
 11 Souther, Peter            05 Alberni Valley                    2.29m   NWI 
 12 Maher, Evan               05 Cowichan Valley                   2.26m   NWI 
 
Event 160  Boys 11 Year Olds Long Jump
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Watson, Jayden            04 Nanaimo Track                     3.85m   NWI 
  2 Putz, Jake                04 Nanaimo Track                     3.55m   NWI 
  3 Smid, Shadynn             04 Cowichan Valley                   3.43m   NWI 
  3 Lavery, Luke              04 Nanaimo Track                     3.43m   NWI 
  5 Lim, Jack                 04 Nanaimo Track                     3.07m   NWI 
  6 Horton, Luke              04 Oceanside Track                   3.01m   NWI 
  7 Veasey, Ryan              04 Nanaimo Track                     2.83m   NWI 
  8 Hulton, Will              04 Cowichan Valley                   2.71m   NWI 
  9 Dailey, Graeme            04 Cowichan Valley                   2.66m   NWI 
 10 Berkey, Rowen             04 Campbell River                    2.62m   NWI 
 11 Morrison, Samuel          04 Oceanside Track                   2.30m   NWI 
 12 Burton, Jackson           04 Cowichan Valley                   2.25m   NWI 
 13 Jackson, Clarke           04 Cowichan Valley                   2.05m   NWI 
 
Event 161  Boys 12 Year Olds Long Jump
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Martiniuk, Cameron        03 Nanaimo Track                     4.33m   NWI 
  2 Rossouw, Ben              03 Cowichan Valley                   3.94m   NWI 
  3 Brennan, Menoa            03 Campbell River                    3.77m   NWI 
  4 Wakefield, James          03 Nanaimo Track                     3.51m   NWI 
  5 deValk-Zaiss, Mowat       03 Cowichan Valley                   3.43m   NWI 
  5 Kruger, Dylan             03 Cowichan Valley                   3.43m   NWI 
  7 Dahlstrom, Olin           03 Cowichan Valley                   3.40m   NWI 
  8 Symington, David          03 Alberni Valley                    3.38m   NWI 
  9 Kirkendale, Liam          03 Peninsula Track                   3.33m   NWI 
 10 Seager, Sam               03 Victoria Track                    3.28m   NWI 
 11 Coley, Jack               03 Peninsula Track                   3.24m   NWI 
 12 McKean, Jackson           03 Alberni Valley                    3.18m   NWI 
 13 Olsson, Sebastian         03 Peninsula Track                   3.17m   NWI 
 14 Wynans, Samuel            03 Alberni Valley                    3.09m   NWI 
 15 Johnson, Michael          03 Peninsula Track                   2.81m   NWI 
 16 Perras, Trent             03 Campbell River                    2.73m   NWI 
 17 Marriott, Ryan            03 Alberni Valley                    2.30m   NWI 
 
Event 162  Boys 13 Year Olds Long Jump
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Hall, Fergus              02 Campbell River                    4.25m   NWI 
  2 Kaiser, Torren            02 Cowichan Valley                   4.09m   NWI 
  3 Ciarniello, Dean          02 Pacific Athletic                  3.85m   NWI 
  4 Starck-Huhtanen, Blake    02 Cowichan Valley                   3.74m   NWI 
  5 Day, Matthew              02 Cowichan Valley                   3.52m   NWI 
  6 Dutton, Charles           02 Peninsula Track                   3.47m   NWI 
  7 Hunt, Alex                02 Alberni Valley                    3.46m   NWI 
  8 Bramley, Drew             02 Nanaimo Track                     3.23m   NWI 
  9 Brooks, Gustav            02 Alberni Valley                    3.18m   NWI 
 10 Munro, Tay                02 Cowichan Valley                   3.07m   NWI 
 11 O'Neill-Moeller, Sean     02 Alberni Valley                    2.80m   NWI 
 
Event 163  Boys 14-15 Long Jump
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Stashewsky, Corey         00 Victoria Track                    5.30m   NWI 
  2 Furtado, Blake            01 UVIC                              4.98m   NWI 
  3 Toth, Ben                 01 Nanaimo Track                     4.95m   NWI 
  4 Robertson, Joseph         00 UVIC                              4.57m   NWI 
  5 Nahorney, Ty              01 Alberni Valley                    4.45m   NWI 
  6 Bowen, Aiden              01 UVIC                              4.28m   NWI 
  7 Jones, Pierce             01 Cowichan Valley                   4.15m   NWI 
 
Event 165  Men 16-17 Long Jump
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Richter, Felix            98 Oceanside Track                   6.41m   0.3 
  2 O'Neill-Bains, Jesse      99 Pacific Athletic                  5.72m   0.2 
  3 Ano, Josiah               99 Nanaimo Track                     5.25m   1.6 
  4 Rasaiah, Sunil            99 Nanaimo Track                     4.96m  -0.1 
  5 Johnson, David            99 Peninsula Track                   4.73m  -1.5 
  6 Vuong, Quang              98 Victoria Track                    4.46m  +0.0 
 
Event 166  Girls 13 Year Olds Triple Jump
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Mitchell, Makayla         02 Nanaimo Track                     8.58m   NWI 
  2 Bau, Olivia               02 Unattached                        8.43m   NWI 
  3 Revoy, Jessica            02 Campbell River                    7.40m   NWI 
  4 Kennedy, Angelique        02 Comox Valley                      6.47m   NWI 
 
Event 167  Girls 14-15 Triple Jump
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Watson, Kaitlyn           01 Nanaimo Track                     9.11m   NWI 
  2 Williams, Destanie        01 Comox Valley                      8.64m   NWI 
 
Event 169  Women 16-17 Triple Jump
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Irwin, Lara               98 Pacific Athletic                  9.33m  -0.9 
  2 Mudie, Heather            99 Campbell River                    8.40m  -0.8 
 
Event 170  Boys 13 Year Olds Triple Jump
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Hall, Fergus              02 Campbell River                    9.95m   NWI 
  2 Ciarniello, Dean          02 Pacific Athletic                  9.40m   NWI 
 
Event 171  Boys 14-15 Triple Jump
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Toth, Ben                 01 Nanaimo Track                    10.45m   4.6 
  2 Nahorney, Ty              01 Alberni Valley                    9.63m   4.0 
  3 Furtado, Blake            01 UVIC                              9.60m   1.4 
 
Event 173  Men 16-17 Triple Jump
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Ano, Josiah               99 Nanaimo Track                    10.87m   2.8 
 
Event 173  Men 18-19 Triple Jump
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Allemekinders, Zachery    97 CR Christian                     11.74m  -0.9 
 
Event 173  Men 75-79 Triple Jump
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 East, Les                 39 Peninsula Track                   7.12m  +0.0 
 
Event 182  Girls 10 Year Olds Discus Throw 750 g
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Relova-Clegg, Elisabetta  05 Cowichan Valley                  12.53m  
  2 Coley, Ellaina            05 Peninsula Track                  12.06m  
  3 Kirk, Emma                06 Nanaimo Track                    12.01m  
  4 Mesman, Chelsea           05 Victoria Track                   10.96m  
  5 Waite, Annika             05 Oceanside Track                  10.82m  
  6 Simmons, Lacie            05 Campbell River                    9.16m  
  7 Paugh, Makenna            05 Nanaimo Track                     9.02m  
  8 Wickman, Rylie            05 Oceanside Track                   7.85m  
  9 Butterworth, Mikayla      05 Oceanside Track                   7.50m  
 10 Lacroix, Lauren           05 Cowichan Valley                   5.16m  
 11 Brennan, Ushwya           05 Campbell River                    3.19m  
 
Event 183  Girls 11 Year Olds Discus Throw 750 g
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Blumel, Margo             04 Cowichan Valley                  10.69m  
  2 Butler, Jessica           04 Cowichan Valley                  10.30m  
  3 Martin, Hannah            04 Cowichan Valley                   8.76m  
  4 Trepke, Evelyn            04 Nanaimo Track                     6.51m  
 -- Porter, Madison           04 Cowichan Valley                      ND  
 
Event 184  Girls 12 Year Olds Discus Throw 750 g
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Lundman, Olivia           03 Nanaimo Track                    19.33m  
  2 Paugh, Madison            03 Nanaimo Track                    17.51m  
  3 Peterson, Julia           03 Peninsula Track                  16.49m  
  4 Van Den Bulk, Alexis      03 Peninsula Track                  14.60m  
  5 Nugent, Olivia            03 Victoria Track                   14.26m  
 
Event 185  Girls 13 Year Olds Discus Throw 750 g
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mitchell, Makayla         02 Nanaimo Track                    24.40m  
  2 Woolnough, Alena          02 Oceanside Track                  20.96m  
  3 Siemens, Julia            02 Unattached                       17.86m  
  4 Works, Kelsey             02 Victoria Track                   17.01m  
  5 Kennedy, Angelique        02 Comox Valley                     16.59m  
  6 Jensen, Alyssa            02 Peninsula Track                  16.51m  
  7 Morrison, Kate            02 Oceanside Track                  16.44m  
  8 Clarahan, Marley          02 Cowichan Valley                  15.70m  
  9 Hale, Ella                02 Peninsula Track                  13.15m  
 10 Mathew, Sharon            02 Oceanside Track                  12.49m  
 11 Bartrim, Rawdia           02 Peninsula Track                  11.57m  
 
Event 186  Girls 14-15 Discus Throw 1 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Katzberg, Jessica         00 Nanaimo Track                    27.47m  
  2 Elliott, Libby            01 Oceanside Track                  24.95m  
  3 Frederiksen, Gwyneth      01 Unattached                       23.95m  
  4 Woolnough, Serena         00 Oceanside Track                  19.83m  
  5 Williams, Destanie        01 Comox Valley                     17.40m  
  6 Stewart, Hope             00 Nanaimo Track                    16.99m  
  7 Watson, Kaitlyn           01 Nanaimo Track                    16.31m  
  8 Stewart, Amy              01 Oceanside Track                  11.62m  
 
Event 188  Women 16-17 Discus Throw 1 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mudie, Heather            99 Campbell River                   14.83m  
 
Event 188  Women 20-34 Discus Throw 1 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Erickson, Quinn           91 Comox Valley                     45.94m  
 
Event 188  Women 55-59 Discus Throw 1 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Murfitt, Anne             60 Peninsula Track                  16.05m  
 
Event 190  Boys 10 Year Olds Discus Throw 750 g
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mayer, Evan               05 Cowichan Valley                  11.92m  
  2 Croome, Zachary           05 Nanaimo Track                    10.29m  
  3 Titone, Samuel            05 Cowichan Valley                   9.76m  
  4 Kirkendale, Sean          05 Unattached                        9.42m  
  5 Whitney, Jack             05 Cowichan Valley                   9.27m  
  6 Watson, Cody              05 Nanaimo Track                     6.04m  
 -- Lay, Tommy                05 Oceanside Track                      ND  
 
Event 191  Boys 11 Year Olds Discus Throw 750 g
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Lavery, Luke              04 Nanaimo Track                    16.41m  
  2 Morrison, Samuel          04 Oceanside Track                  14.44m  
  3 Veasey, Ryan              04 Nanaimo Track                    13.77m  
  4 Dailey, Graeme            04 Cowichan Valley                  12.77m  
  5 Hulton, Will              04 Cowichan Valley                  11.69m  
  6 Jackson, Clarke           04 Cowichan Valley                   9.18m  
  7 Watson, Jayden            04 Nanaimo Track                     9.09m  
 
Event 192  Boys 12 Year Olds Discus Throw 1 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Perras, Trent             03 Campbell River                   23.10m  
  2 Wynans, Samuel            03 Alberni Valley                   19.30m  
  3 Brennan, Menoa            03 Campbell River                   12.34m  
  4 Olsson, Sebastian         03 Peninsula Track                  12.04m  
  5 Johnson, Michael          03 Peninsula Track                  12.03m  
  6 Marriott, Ryan            03 Alberni Valley                    9.11m  
  7 Coley, Jack               03 Peninsula Track                   7.50m  
 
Event 193  Boys 13 Year Olds Discus Throw 1 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Katzberg, Ethan           02 Nanaimo Track                    22.75m  
  2 Hall, Fergus              02 Campbell River                   21.77m  
  3 Ciarniello, Dean          02 Pacific Athletic                 21.45m  
 
Event 194  Boys 14-15 Discus Throw 1 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Sammons, Benjamin         00 UVIC                             30.17m  
  2 Toth, Ben                 01 Nanaimo Track                    29.52m  
  3 Contant, Yanick           01 Alberni Valley                   26.43m  
  4 Pacholuk, Aidan           00 Cowichan Valley                  25.74m  
  5 Jones, Pierce             01 Cowichan Valley                  17.83m  
 
Event 196  Men 16-17 Discus Throw 1.5 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Szczawinski, Maxwell      98 Pacific Athletic                 44.21m  
  2 Rondquist, Seever         98 Campbell River                   33.09m  
  3 Elliott, Noah             99 Oceanside Track                  31.77m  
  4 Mastrangelo, Luca         99 Campbell River                   27.81m  
 
Event 199  Men 50-59 Discus Throw 1.5 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Dailey, Mike              63 Cowichan Valley                  32.88m  
  2 Drummond, Adam            79 Peninsula Track                  32.26m  
  3 East, Les                 39 Peninsula Track                  26.42m  
  4 Jensen, Carl              72 Peninsula Track                  22.39m  
 
Event 200  Men 65-69 Discus Throw 1 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Auvinen, Peter            47 Peninsula Track                  23.75m  
 
Event 201  Girls 10 Year Olds Javelin Throw 400 g
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mesman, Chelsea           05 Victoria Track                   11.23m  
  2 Revoy, Kate-Lynn          05 Campbell River                   10.43m  
  3 Relova-Clegg, Elisabetta  05 Cowichan Valley                   9.74m  
  4 Coley, Ellaina            05 Peninsula Track                   9.34m  
  5 Work, Meadow              05 Nanaimo Track                     8.65m  
  6 Waite, Annika             05 Oceanside Track                   8.62m  
  7 Wickman, Rylie            05 Oceanside Track                   6.54m  
  8 Paugh, Makenna            05 Nanaimo Track                     5.36m  
  9 Butterworth, Mikayla      05 Oceanside Track                   3.73m  
 
Event 202  Girls 11 Year Olds Javelin Throw 400 g
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Connorton, Maeve          04 Victoria Track                   14.69m  
  2 Broekhuizen, Jordyn       04 Alberni Valley                   11.66m  
  3 Urbanowicz, Sonya         04 Nanaimo Track                    10.44m  
  4 Kerr, Taylor              04 Oceanside Track                  10.09m  
  5 McIntosh, Elisabeth       04 Oceanside Track                   9.57m  
  6 Butler, Jessica           04 Cowichan Valley                   8.61m  
  7 Porter, Madison           04 Cowichan Valley                   7.89m  
  8 Martin, Hannah            04 Cowichan Valley                   6.88m  
 
Event 203  Girls 12 Year Olds Javelin Throw 400 g
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Randell-Guy, Lauren       03 Victoria Track                   19.60m  
  2 Paugh, Madison            03 Nanaimo Track                    19.40m  
  3 Nugent, Olivia            03 Victoria Track                   18.09m  
  4 Lundman, Olivia           03 Nanaimo Track                    14.12m  
  5 Peterson, Julia           03 Peninsula Track                  13.35m  
  6 Van Den Bulk, Alexis      03 Peninsula Track                  13.20m  
  7 Dawson, Natalie           03 Cowichan Valley                  12.01m  
  8 George, Carmen            03 Peninsula Track                  10.06m  
  9 Martin, Gina              03 Cowichan Valley                   8.77m  
 10 Milne, Emily              03 Campbell River                    8.56m  
 11 Newton, Alexis            03 Peninsula Track                   6.90m  
 12 Hawkins, Brynn            03 Campbell River                    6.72m  
 
Event 204  Girls 13 Year Olds Javelin Throw 400 g
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mitchell, Makayla         02 Nanaimo Track                    30.55m  
  2 Mckean, Kamryn            02 Alberni Valley                   25.97m  
  3 Chase, Sydney             02 Alberni Valley                   16.56m  
  4 Bartrim, Rawdia           02 Peninsula Track                  16.36m  
  5 Woolnough, Alena          02 Oceanside Track                  15.58m  
  6 Jensen, Alyssa            02 Peninsula Track                  14.27m  
  7 Revoy, Jessica            02 Campbell River                   13.45m  
  8 Hale, Ella                02 Peninsula Track                  12.98m  
  9 Kennedy, Angelique        02 Comox Valley                     12.72m  
 10 Morrison, Kate            02 Oceanside Track                  12.54m  
 11 Clarahan, Marley          02 Cowichan Valley                  12.51m  
 
Event 205  Girls 14-15 Javelin Throw 500 g
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Paulus, Nairee            00 Campbell River                   35.13m  
  2 Elliott, Libby            01 Oceanside Track                  27.40m  
  3 Williams, Destanie        01 Comox Valley                     24.76m  
  4 Terpstra, Rhiannon        01 Oceanside Track                  21.33m  
  5 Stewart, Hope             00 Nanaimo Track                    21.23m  
  6 Watson, Kaitlyn           01 Nanaimo Track                    20.08m  
  7 Speagle, Madilyn          01 Alberni Valley                   17.09m  
  8 Duncan, Madelene          00 Oceanside Track                  13.98m  
 -- Vanderlee, Megan          01 Alberni Valley                       ND  
 -- Frederiksen, Gwyneth      01 Unattached                           ND  
 
Event 207  Women 16-17 Javelin Throw 500 g
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Hunter, Hailey            99 Comox Valley                     39.71m  
  2 Abbott, Calli-Ann         98 Powell River                     31.63m  
  3 Mousseau, Alyssa          98 Nanaimo Track                    25.26m  
  4 Morris, Amy               98 Nanaimo Track                    15.71m  
 
Event 209  Women 55-59 Javelin Throw 500 g
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Murfitt, Anne             60 Peninsula Track                  16.33m  
 
Event 211  Boys 10 Year Olds Javelin Throw 400 g
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mayer, Evan               05 Cowichan Valley                  17.36m  
  2 Kirkendale, Sean          05 Unattached                       13.75m  
  3 Whitney, Jack             05 Cowichan Valley                  12.11m  
  4 Titone, Samuel            05 Cowichan Valley                  11.87m  
  5 Souther, Peter            05 Alberni Valley                   11.75m  
  6 Watson, Cody              05 Nanaimo Track                    10.94m  
  7 Croome, Zachary           05 Nanaimo Track                    10.34m  
  8 Wynans, Dominic           05 Alberni Valley                    8.57m  
  9 Maher, Evan               05 Cowichan Valley                   7.04m  
 
Event 212  Boys 11 Year Olds Javelin Throw 400 g
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Lavery, Luke              04 Nanaimo Track                    25.27m  
  2 Iversen, Brenden          04 Alberni Valley                   18.66m  
  3 Putz, Jake                04 Nanaimo Track                    17.73m  
  4 Moore, Cameron            04 Nanaimo Track                    17.04m  
  5 Morrison, Samuel          04 Oceanside Track                  15.01m  
  6 Veasey, Ryan              04 Nanaimo Track                    14.45m  
  7 Watson, Jayden            04 Nanaimo Track                    14.39m  
  8 Lim, Jack                 04 Nanaimo Track                    13.77m  
  9 Berkey, Rowen             04 Campbell River                   12.71m  
 10 Jager, Logan              04 Alberni Valley                   10.26m  
 11 Hulton, Will              04 Cowichan Valley                   9.02m  
 
Event 213  Boys 12 Year Olds Javelin Throw 500 g
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Perras, Trent             03 Campbell River                   24.68m  
  2 Kirkendale, Liam          03 Peninsula Track                  23.86m  
  3 Rossouw, Ben              03 Cowichan Valley                  21.34m  
  4 Seaman, Ryan              03 Nanaimo Track                    20.66m  
  5 Brennan, Menoa            03 Campbell River                   19.00m  
  6 Dahlstrom, Olin           03 Cowichan Valley                  17.41m  
  7 Baines, Samuel            03 Alberni Valley                   16.27m  
  8 Olsson, Sebastian         03 Peninsula Track                  16.25m  
  9 Martiniuk, Cameron        03 Nanaimo Track                    16.19m  
 10 Wynans, Samuel            03 Alberni Valley                   16.08m  
 11 Shankar, Marcus           03 Campbell River                   16.01m  
 12 McKean, Jackson           03 Alberni Valley                   14.82m  
 13 Johnson, Michael          03 Peninsula Track                  13.00m  
 14 Marriott, Ryan            03 Alberni Valley                   11.66m  
 15 Kruger, Dylan             03 Cowichan Valley                  11.58m  
 
Event 214  Boys 13 Year Olds Javelin Throw 500 g
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Ciarniello, Dean          02 Pacific Athletic                 33.65m  
  2 Katzberg, Ethan           02 Nanaimo Track                    27.21m  
  3 Heisterman, Keaton        02 Nanaimo Track                    25.75m  
  4 Day, Matthew              02 Cowichan Valley                  20.74m  
  5 O'Neill-Moeller, Sean     02 Alberni Valley                   17.53m  
 
Event 215  Boys 14-15 Javelin Throw 600 g
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Griffiths, Sion           00 Cowichan Valley                  41.18m  
  2 Toth, Ben                 01 Nanaimo Track                    37.52m  
  3 Contant, Yanick           01 Alberni Valley                   31.81m  
  4 Nahorney, Ty              01 Alberni Valley                   28.59m  
 
Event 217  Men 16-17 Javelin Throw 700 g
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Sandri, Isaac             98 Nanaimo Track                    51.22m  
  2 Mitchell, Rylee           98 Alberni Valley                   48.44m  
  3 Rondquist, Seever         98 Campbell River                   45.31m  
  4 Elliott, Noah             99 Oceanside Track                  36.85m  
  5 Johnson, David            99 Peninsula Track                  23.82m  
 
Event 219  Men 35-49 Javelin Throw 800 g
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Morfitt, Graham           67 Comox Valley                     54.13m  
  2 Drummond, Adam            79 Peninsula Track                  30.72m  
 
Event 220  Men 50-59 Javelin Throw 700 g
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Dailey, Mike              63 Cowichan Valley                  30.15m  
  2 Griffiths, Dewi           61 Cowichan Valley                  30.04m  
 
Event 221  Men 60-69 Javelin Throw 600 g
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Auvinen, Peter            47 Peninsula Track                  32.11m  
 
Event 222  Men 70-79 Javelin Throw 500 g
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 East, Les                 39 Peninsula Track                  21.37m  
 
Event 224  Girls 9 Year Olds Shot Put 2 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Putz, Katelyn             06 Nanaimo Track                     4.95m  
  2 Lauzon, Cayle             06 Cowichan Valley                   4.66m  
  3 Drummond, Kaelyn          06 Peninsula Track                   4.22m  
  4 Kerr, Sydney              06 Oceanside Track                   3.96m  
  5 White, Poppy              06 Cowichan Valley                   3.88m  
  6 Lundman, Annika           06 Nanaimo Track                     3.87m  
  7 Cooper, Salem             06 Oceanside Track                   3.78m  
  8 Hall, Victoria            06 Alberni Valley                    3.44m  
  9 Lim, Grace                06 Nanaimo Track                     3.37m  
 10 Varga, Amelia             06 Cowichan Valley                   2.97m  
 11 Croome, Natalie           06 Nanaimo Track                     2.64m  
 
Event 225  Girls 10 Year Olds Shot Put 2 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Kirk, Emma                06 Nanaimo Track                     5.58m  
  2 Simmons, Lacie            05 Campbell River                    4.90m  
  3 Wickman, Rylie            05 Oceanside Track                   4.27m  
  4 Paugh, Makenna            05 Nanaimo Track                     3.79m  
  5 Viers, Meghan             05 Nanaimo Track                     3.44m  
  6 Butterworth, Mikayla      05 Oceanside Track                   3.26m  
  7 Brennan, Ushwya           05 Campbell River                    2.73m  
 
Event 226  Girls 11 Year Olds Shot Put 2 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Broekhuizen, Jordyn       04 Alberni Valley                    6.48m  
  2 Hall, Bella               04 Alberni Valley                    6.07m  
  3 Porter, Madison           04 Cowichan Valley                   5.28m  
  4 Martin, Hannah            04 Cowichan Valley                   5.08m  
  5 Novak, Jayden             04 Cowichan Valley                   5.06m  
  6 Cooper, Kokeb             04 Oceanside Track                   4.89m  
 
Event 227  Girls 12 Year Olds Shot Put 3 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Peterson, Julia           03 Peninsula Track                   6.20m  
  2 Nugent, Olivia            03 Victoria Track                    6.16m  
  3 Paugh, Madison            03 Nanaimo Track                     5.90m  
  4 Lundman, Olivia           03 Nanaimo Track                     5.54m  
  5 Randell-Guy, Lauren       03 Victoria Track                    5.40m  
  6 Harris, Victoria          03 Cowichan Valley                   4.90m  
  7 Van Den Bulk, Alexis      03 Peninsula Track                   4.19m  
  8 Dailey, Victoria          03 Cowichan Valley                   3.89m  
  9 George, Carmen            03 Peninsula Track                   3.43m  
 10 Martin, Gina              03 Cowichan Valley                   3.34m  
 11 Vuong, Linh               03 Victoria Track                    3.26m  
 
Event 228  Girls 13 Year Olds Shot Put 3 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mckean, Kamryn            02 Alberni Valley                    7.70m  
  2 Mitchell, Makayla         02 Nanaimo Track                     7.03m  
  3 Woolnough, Alena          02 Oceanside Track                   6.88m  
  4 Bau, Olivia               02 Unattached                        6.68m  
  5 Kennedy, Angelique        02 Comox Valley                      5.90m  
  5 Waite, Joanna             02 Oceanside Track                   5.90m  
  7 Morrison, Kate            02 Oceanside Track                   5.57m  
  8 Hale, Ella                02 Peninsula Track                   5.39m  
  9 Jensen, Alyssa            02 Peninsula Track                   4.96m  
 
Event 229  Girls 14-15 Shot Put 3 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Frederiksen, Gwyneth      01 Unattached                       10.10m  
  2 Woolnough, Serena         00 Oceanside Track                   8.54m  
 
Event 231  Women 16-17 Shot Put 3 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Abbott, Calli-Ann         98 Powell River                     11.59m  
  2 Frederiksen, Lindsey      99 Unattached                       10.58m  
  3 Smith, Mya                99 Unattached                        7.76m  
  4 Mudie, Heather            99 Campbell River                    6.06m  
 
Event 233  Women 55-59 Shot Put 3 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Murfitt, Anne             60 Peninsula Track                   6.97m  
 
Event 235  Boys 9 Year Olds Shot Put 2 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Veasey, Kyle              06 Nanaimo Track                     4.60m  
  2 Lyle, Rhondé              06 Nanaimo Track                     3.42m  
  3 Larson, Dillan            06 Peninsula Track                   3.41m  
 
Event 236  Boys 10 Year Olds Shot Put 2 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Kirkendale, Sean          05 Unattached                        6.01m  
  2 Mayer, Evan               05 Cowichan Valley                   5.82m  
  3 Lay, Tommy                05 Oceanside Track                   5.52m  
  4 Souther, Peter            05 Alberni Valley                    5.25m  
  5 Titone, Samuel            05 Cowichan Valley                   5.07m  
  5 Watson, Cody              05 Nanaimo Track                     5.07m  
  7 Croome, Zachary           05 Nanaimo Track                     4.84m  
  8 Whitney, Jack             05 Cowichan Valley                   4.67m  
  9 Jensen, Dorian            05 Peninsula Track                   4.37m  
 10 Maher, Evan               05 Cowichan Valley                   4.23m  
 
Event 237  Boys 11 Year Olds Shot Put 2 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Lavery, Luke              04 Nanaimo Track                     8.94m  
  2 Veasey, Ryan              04 Nanaimo Track                     6.66m  
  3 Lim, Jack                 04 Nanaimo Track                     6.49m  
  4 Putz, Jake                04 Nanaimo Track                     6.40m  
  5 Morrison, Samuel          04 Oceanside Track                   6.33m  
  6 Watson, Jayden            04 Nanaimo Track                     6.18m  
  7 Horton, Luke              04 Oceanside Track                   6.07m  
  8 Iversen, Brenden          04 Alberni Valley                    5.81m  
  9 Hulton, Will              04 Cowichan Valley                   5.48m  
 10 Berkey, Rowen             04 Campbell River                    5.10m  
 11 Jackson, Clarke           04 Cowichan Valley                   4.10m  
 
Event 238  Boys 12 Year Olds Shot Put 3 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Perras, Trent             03 Campbell River                    7.21m  
  2 Dahlstrom, Olin           03 Cowichan Valley                   6.87m  
  3 Symington, David          03 Alberni Valley                    6.40m  
  4 McKean, Jackson           03 Alberni Valley                    5.84m  
  5 Kruger, Dylan             03 Cowichan Valley                   5.82m  
  6 Kirkendale, Liam          03 Peninsula Track                   5.73m  
  7 Johnson, Michael          03 Peninsula Track                   4.95m  
  8 Olsson, Sebastian         03 Peninsula Track                   4.39m  
 
Event 239  Boys 13 Year Olds Shot Put 3 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Kaiser, Torren            02 Cowichan Valley                   8.88m  
  2 Hall, Fergus              02 Campbell River                    8.83m  
  3 Ciarniello, Dean          02 Pacific Athletic                  8.07m  
  4 Loughnane, Conor          02 UVIC                              8.06m  
  5 Day, Matthew              02 Cowichan Valley                   7.90m  
  6 O'Neill-Moeller, Sean     02 Alberni Valley                    7.57m  
  7 Rasaiah, Kintan           02 Nanaimo Track                     6.87m  
  8 Starck-Huhtanen, Blake    02 Cowichan Valley                   6.79m  
  9 King, Cameron             02 Nanaimo Track                     6.23m  
 10 Munro, Tay                02 Cowichan Valley                   6.12m  
 11 Pacholuk, Emlyn           02 Cowichan Valley                   6.00m  
 12 Bramley, Drew             02 Nanaimo Track                     5.73m  
 13 Brooks, Gustav            02 Alberni Valley                    4.54m  
 
Event 240  Boys 14-15 Shot Put 4 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Toth, Ben                 01 Nanaimo Track                     9.25m  
  2 Iversen, Jayden           01 Alberni Valley                    8.95m  
  3 Contant, Yanick           01 Alberni Valley                    6.40m  
 
Event 242  Men 16-17 Shot Put 5 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Rondquist, Seever         98 Campbell River                   11.85m  
  2 Mastrangelo, Luca         99 Campbell River                   10.35m  
  3 Sabiston, Connor          99 Alberni Valley                    9.94m  
 
Event 244  Men 35-39 Shot Put 7.26 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Drummond, Adam            79 Peninsula Track                  11.82m  
 
Event 244  Men 40-44 Shot Put 7.26 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  2 Jensen, Carl              72 Peninsula Track                   9.38m  
 
Event 245  Men 50-59 Shot Put 6 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Dailey, Mike              63 Cowichan Valley                  10.47m  
 
Event 246  Men 65-69 Shot Put 5 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Auvinen, Peter            47 Peninsula Track                   9.17m  
 
Event 247  Men 70-79 Shot Put 4 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 East, Les                 39 Peninsula Track                   8.71m  
 
Event 249  Girls 12 Year Olds Hammer Throw 3 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Lundman, Olivia           03 Nanaimo Track                    15.01m  
  2 Peterson, Julia           03 Peninsula Track                  14.78m  
  3 Paugh, Madison            03 Nanaimo Track                    12.10m  
  4 Van Den Bulk, Alexis      03 Peninsula Track                  11.02m  
  5 George, Carmen            03 Peninsula Track                   8.59m  
  6 Newton, Alexis            03 Peninsula Track                   6.82m  
 
Event 250  Girls 13 Year Olds Hammer Throw 3 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mitchell, Makayla         02 Nanaimo Track                    20.51m  
  2 Woolnough, Alena          02 Oceanside Track                  20.02m  
  3 Jensen, Alyssa            02 Peninsula Track                  17.13m  
  4 Hale, Ella                02 Peninsula Track                  13.25m  
  5 Morrison, Kate            02 Oceanside Track                  12.53m  
 
Event 251  Girls 14-15 Hammer Throw 3 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Woolnough, Serena         00 Oceanside Track                  38.82m  
  2 Katzberg, Jessica         00 Nanaimo Track                    38.26m  
  3 Elliott, Libby            01 Oceanside Track                  31.76m  
  4 Frederiksen, Gwyneth      01 Unattached                       28.62m  
  5 Watson, Kaitlyn           01 Nanaimo Track                    24.58m  
  6 Stewart, Hope             00 Nanaimo Track                    23.57m  
 
Event 253  Women 16-17 Hammer Throw 3 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Frederiksen, Lindsey      99 Unattached                       59.71m  
  2 Mudie, Heather            99 Campbell River                   20.28m  
 
Event 254  Women 45-49 Hammer Throw 4 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Murfitt, Anne             60 Peninsula Track                  23.30m  
 
Event 257  Boys 12 Year Olds Hammer Throw 3 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Wynans, Samuel            03 Alberni Valley                   17.29m  
  2 Perras, Trent             03 Campbell River                  J17.29m  
  3 McKean, Jackson           03 Alberni Valley                   13.69m  
  4 Johnson, Michael          03 Peninsula Track                  13.14m  
  5 Baines, Samuel            03 Alberni Valley                   12.55m  
  6 Symington, David          03 Alberni Valley                   11.63m  
 
Event 258  Boys 13 Year Olds Hammer Throw 3 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Katzberg, Ethan           02 Nanaimo Track                    21.48m  
  2 Heisterman, Keaton        02 Nanaimo Track                    18.48m  
  3 O'Neill-Moeller, Sean     02 Alberni Valley                   16.90m  
  4 Brooks, Gustav            02 Alberni Valley                    4.47m  
 
Event 259  Boys 14-15 Hammer Throw 4 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Griffiths, Sion           00 Cowichan Valley                  50.82m  
  2 Wynans, Jonah             00 Alberni Valley                   38.50m  
  3 Toth, Ben                 01 Nanaimo Track                    27.25m  
  4 Iversen, Jayden           01 Alberni Valley                   22.50m  
  5 Contant, Yanick           01 Alberni Valley                   22.35m  
 
Event 261  Men 16-17 Hammer Throw 5 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Austin, Dalton            99 Oceanside Track                  40.13m  
  2 Mastrangelo, Luca         99 Campbell River                   29.31m  
  3 Rondquist, Seever         98 Campbell River                   28.15m  
 
Event 262  Men 18-19 Hammer Throw 6 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Willett, Sam              97 Pacific Athletic                 59.27m  
  2 Allemekinders, Zachery    97 CR Christian                     21.56m  
 
Event 263  Men 35-39 Hammer Throw 7.26 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Drummond, Adam            79 Peninsula Track                  33.30m  
 
Event 263  Men 40-44 Hammer Throw 7.26 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Jensen, Carl              72 Peninsula Track                  20.93m  
 
Event 263  Men 45-49 Hammer Throw 7.26 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Morfitt, Graham           67 Comox Valley                     34.10m  
 
Event 265  Men 60-69 Hammer Throw 5 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Auvinen, Peter            47 Peninsula Track                  25.92m  
 
Event 266  Men 75-79 Hammer Throw 4 kg
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 East, Les                 39 Peninsula Track                  30.70m  
 
Event 323  Men 9-90 800 Meter Run T51/52  WC
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mitchell, Rylee           98 Alberni Valley                  2:02.35  
  1 Miller, Sean              96 Nanaimo Track                   2:02.98  
  1 Stewart, Mark             44 Unattached                      2:55.00  
  2 Bassett, Yosef            98 Oceanside Track                 2:12.23  
  3 Coell, Tyler              98 Victoria Track                  2:25.40  
  4 Williamson, Jordan        99 Campbell River                  2:27.93  
  5 Johnson, David            99 Peninsula Track                 2:28.88  
 
Event 329  Men 9-90 1500 Meter Run T53  WC
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Bailey, Josh              98 Nanaimo Track                   4:10.30  
  2 Oxland, Peter             96 Oceanside Track                 4:16.67  
  3 Grabher, Thomas           99 Oceanside Track                 4:21.41  
  4 Kerwin, Brendan           99 Cowichan Valley                 4:45.05  
  5 Bassett, Jacob            99 Oceanside Track                 4:48.55  
  6 Coell, Tyler              98 Victoria Track                  5:03.76  
  7 Johnson, David            99 Peninsula Track                 5:04.52  
  8 Seibel, Tristan           99 Cowichan Valley                 5:23.92  
  9 Stewart, Mark             44 Unattached                      5:56.97  
 
Event 502  Girls 9-13 4x100 Meter Relay 4 X 100
============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Cowichan Valley  'B'                                         1:00.12   1 
     1) Dawson, Natalie 03              2) Clarahan, Marley 02            
     3) Eagar, Mia 02                   4) Werner, Aisha 03               
  2 Mixed Club Relays F  'A'                                     1:02.69   1 
     1) Lundman, Olivia 03              2) Randell-Guy, Lauren 03         
     3) Nugent, Olivia 03               4) Paugh, Madison 03              
  3 Victoria Track and Field Club  'A'                           1:03.51   1 
     1) Connorton, Maeve 04             2) Vuong, Linh 03                 
     3) Turner-Davis, Zoe 02            4) Francis-Kuhn, Emma 04          
  4 Mixed Club Relays F  'B'                                     1:04.02   1 
     1) Siemens, Julia 02               2) Waite, Joanna 02               
     3) Cooper, Kokeb 04                4) Morrison, Kate 02              
  5 Peninsula Track and Field Club  'B'                          1:04.17   2 
     1) Bartrim, Rawdia 02              2) Hale, Ella 02                  
     3) Jensen, Alyssa 02               4) Peterson, Julia 03             
  6 Peninsula Track and Field Club  'A'                          1:04.79   1 
     1) Van Den Bulk, Alexis 03         2) George, Carmen 03              
     3) Newton, Alexis 03               4)                                
  7 Cowichan Valley  'A'                                         1:08.63   1 
     1) Harris, Victoria 03             2) Martin, Hannah 04              
     3) Martin, Gina 03                 4) Novak, Jayden 04               
 
Event 508  Girls 9-19 4x100 Meter Relay 4 X 100
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mixed Club Relays F  'B'                                       52.54  
     1) Ashcroft, Madison 98            2) Reierson, Tekarra 99           
     3) May, Kyla 97                    4) Elizabeth, Gummer 99           
  2 Mixed Club Relays F  'A'                                       56.23  
     1) Gendall, Danae 01               2) Kennedy, Angelique 02          
     3) Williams, Destanie 01           4) Pollock, Madelynn 01           
 -- Alberni Valley  'A'                                               DQ  
     1) Campbell, Circe 01              2) Vanderlee, Megan 01            
     3) Holcombe, Carmen 01             4) Speagle, Madilyn 01            
 -- Nanaimo Track & Field Club  'A'                                   DQ  
     1) Anderton, Courtney 01           2) Fashina-Bombala, Hassy 99      
     3) Johnson, Maria 01               4) Watson, Kaitlyn 01             
 
Event 519  Girls 11-13 4x300 Meter Relay 3x200,600
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Victoria Track and Field Club  'A'                           3:35.03  
     1) Nugent, Olivia 03               2) Wulder, Cleo 02                
     3) Turner-Davis, Zoe 02            4) Connorton, Maeve 04            
  2 Mixed Club Relays F  'B'                                     3:49.13  
     1) Dawson, Natalie 03              2) Bartrim, Rawdia 02             
     3) Eagar, Mia 02                   4) Bau, Olivia 02                 
  3 Cowichan Valley  'A'                                         4:00.58  
     1) Butler, Jessica 04              2) Porter, Madison 04             
     3) Novak, Jayden 04                4) Blumel, Margo 04               
  4 Mixed Club Relays F  'A'                                     4:15.49  
     1) Bartrim, Rebia 04               2) Kerr, Taylor 04                
     3) McIntosh, Elisabeth 04          4) Cooper, Kokeb 04               
 
Event 520  Boys 11-13 4x300 Meter Relay 3x200,600
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mixed Club Relay - M  'A'                                    3:35.77  
     1) Brennan, Menoa 03               2) Martiniuk, Cameron 03          
     3) Symington, David 03             4) Wakefield, James 03            
  2 Nanaimo Track & Field Club  'A'                              3:42.28  
     1) Lim, Jack 04                    2) Henry, Stirling 04             
     3) Lavery, Luke 04                 4) Watson, Jayden 04              
  3 Mixed Club Relay - M  'B'                                    3:42.47  
     1) Seager, Sam 03                  2) Kirkendale, Liam 03            
     3) Seager, Liam 03                 4) Dutton, Charles 02             
 
Event 524  Boys 14-17 4x400 Meter Relay 4 x 400 m
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mixed Club Relay - M  'A'                                    3:55.10  
     1) Schan, Steven 98                2) Morrison, Simon 99             
     3) Elliott, Noah 99                4) Kerwin, Brendan 99             
 
Event 545  Girls 9-11 4x100 Meter Relay 4 x 100 m
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mixed Club Relays F  'A'                                     1:01.08  
     1) Waite, Annika 05                2) McIntosh, Elisabeth 04         
     3) Trepke, Evelyn 04               4) Kerr, Taylor 04                
  2 Cowichan Valley  'A'                                         1:04.61  
     1) McKay, Natalie 04               2) Porter, Madison 04             
     3) Blumel, Margo 04                4) Butler, Jessica 04             
  3 Mixed Club Relays F  'B'                                     1:12.55  
     1) Kirk, Emma 06                   2) Viers, Meghan 05               
     3) Paugh, Makenna 05               4) Mesman, Chelsea 05             
  4 Oceanside Track Club  'A'                                    1:15.56  
     1) Kerr, Sydney 06                 2) Wickman, Rylie 05              
     3) Butterworth, Mikayla 05         4) Cooper, Salem 06               
  5 Cowichan Valley  'B'                                         1:16.74  
     1) Lauzon, Cayle 06                2) Varga, Amelia 06               
     3) Lacroix, Lauren 05              4) White, Poppy 06                
  6 Nanaimo Track & Field Club  'A'                              1:19.09  
     1) Croome, Natalie 06              2) Putz, Katelyn 06               
     3) Lundman, Annika 06              4) Lim, Grace 06                  
 
Event 546  Boys 9-11 4x100 Meter Relay 4 x 100 m
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Nanaimo Track & Field Club  'A'                              1:03.55  
     1) Putz, Jake 04                   2) Johnson, Gus 04                
     3) Lavery, Luke 04                 4) Watson, Jayden 04              
  2 Cowichan Valley  'A'                                         1:09.75  
     1) Mayer, Evan 05                  2) Titone, Samuel 05              
     3) Whitney, Jack 05                4) Dailey, Graeme 04              
  3 Nanaimo Track & Field Club  'B'                              1:10.03  
     1) Lyle, Rhondé 06                 2) Veasey, Kyle 06                
     3) Croome, Zachary 05              4) Watson, Cody 05                
  4 Peninsula Track and Field Club  'A'                          1:13.05  
     1) Kirkendale, Sean 05             2) Larson, Dillan 06              
     3) Jensen, Dorian 05               4) Faa, Ryan 05                   
 
Event 550  Boys 9-13 4x100 Meter Relay 4 x 100 m
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mixed Club Relay - M  'B'                                      59.70  
     1) Martiniuk, Cameron 03           2) Brennan, Menoa 03              
     3) Ciarniello, Dean 02             4) Shankar, Marcus 03             
  2 Cowichan Valley  'A'                                         1:00.97  
     1) Kruger, Dylan 03                2) Dahlstrom, Olin 03             
     3) Smid, Shadynn 04                4) Rossouw, Ben 03                
  3 Mixed Club Relay - M  'A'                                    1:01.35  
     1) Seager, Liam 03                 2) McKean, Jackson 03             
     3) Wynans, Samuel 03               4) Symington, David 03            
  4 Nanaimo Track & Field Club  'A'                              1:02.73  
     1) Heisterman, Keaton 02           2) Seaman, Jake 03                
     3) Seaman, Ryan 03                 4) Katzberg, Ethan 02             
  5 Peninsula Track and Field Club  'A'                          1:08.40  
     1) Coley, Jack 03                  2) Olsson, Sebastian 03           
     3) Kirkendale, Liam 03             4) Dutton, Charles 02             
 
Event 552  Boys 9-14 4x100 Meter Relay 4 x 100 m
============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Uvic Track and Field Club  'A'                                 52.29   1 
  2 Victoria Track and Field Club  'A'                             53.40   1 
  3 Cowichan Valley  'A'                                           55.69   1 
  4 Mixed Club Relay - M  'A'                                      59.70   1 
  5 Cowichan Valley  'B'                                         1:00.97   2 
  6 Mixed Club Relay - M  'B'                                    1:01.35   2 
  7 Nanaimo Track & Field Club  'A'                              1:02.73   1 
     1) Katzberg, Ethan 02              2) Heisterman, Keaton 02          
     3) Seaman, Jake 03                 4) Seaman, Ryan 03                
  8 Nanaimo Track & Field Club  'B'                              1:03.55   2 
  9 Peninsula Track and Field Club  'A'                          1:08.40   2 
 10 Cowichan Valley  'C'                                         1:09.75   2 
 11 Nanaimo Track & Field Club  'C'                              1:10.03   2 
 12 Peninsula Track and Field Club  'B'                          1:13.05   2 
 
Event 554  Boys 9-95 4x100 Meter Relay 4 x 100 m
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Uvic Track and Field Club  'A'                                 52.29  
     1) Furtado, Blake 01               2) Bowen, Aiden 01                
     3) Robertson, Joseph 00            4) Loughnane, Conor 02            
  2 Victoria Track and Field Club  'A'                             53.40  
     1) Vuong, Quang 98                 2) Stashewsky, Corey 00           
     3) Seager, Sam 03                  4) Coell, Tyler 98                
  3 Cowichan Valley  'A'                                           55.69  
     1) Jones, Pierce 01                2) Pacholuk, Aidan 00             
     3) Starck-Huhtanen, Blake 02       4) Kaiser, Torren 02              
 
Event 575  Men 16-17 400 Meter Hurdles 10 x 36"
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Schan, Steven             98 Oceanside Track                   57.41  
  2 O'Neill-Bains, Jesse      99 Pacific Athletic                1:02.54  
 
Event 728  Boys 14-15 2000 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Seaman, Nate              01 Nanaimo Track                   6:39.96  
  2 Robertson, Joseph         00 UVIC                            6:49.38  
  3 Iversen, Jayden           01 Alberni Valley                  7:10.71  
 
Event 729  Girls 14-15 2000 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Gilkin, Joelle            00 Campbell River                  7:26.15